Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nirvana rajongók! Ti hisztek...

Nirvana rajongók! Ti hisztek abban, hogy Kurt Cobaint meggyilkolták?

Figyelt kérdés

2023. febr. 27. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, sokszor kattogok ezen és filózok mindig, nem jutok dűlőre:(

Barátom szerint igen, mivel az ajtajuk befelé nyílik és mivel nyitva volt emiatt a courtney-ra gyanakszik barátom.

2023. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Majdnem harminc év telt el a halála óta, de még mindig túl sok dolog nem stimmel. Szerintem van rá esély, hogy eltették láb alól, az egészet pedig eltussolták (és erre azok képesek, akik nagy befolyással vagy hírnévvel rendelkeznek).
2023. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
#2 vagyok. Egyébként nekem legalább ugyanennyire nem tiszta Chester Bennington és Chris Cornell állítólagos “öngyilkossága” sem.
2023. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
És Zámbó Jimmy?
2023. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hát remélem, nem köveztek meg, ha én maradok az eredeti magyarázatnál

ezekben a körökben az öngyilkossági kísérlet szinte szakmai ártalom.

2023. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Azért biztos idegőrlő lehet ha le se szartak sokáig, most meg már a pólóikon is a te fejed van. Ha fingasz is a kamerába annak is örülnek. Meg ha direkt elhangolod a gitárt stb stb ... Sokan nem bírják és gondolom hajtották is őket
2023. márc. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem körtni nyírta ki az örökségért. Azt ugye kimutatták, hogy annyi drog volt a szervezetében hogy nem tudta volna megvalósítani az öngyilkosságot.
2023. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Bipoláris volt.


"A betegek 25-50 százaléka élete folyamán legalább egyszer megkísérli az öngyilkosságot."

2023. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

94-ben,talán percekkel azután értesültem róla amikor a tv szerelő megtalálta hogy heroin elvonóról szökött haza. Courtney küldte hogy kezeltesse magát de Kurt belátta hogy ez nem megy és otthon kinyírta magát.

Ennyi a történet, nincs ebben semmi. Különben is a családjában voltak ilyenek és bevallása szerint ő is örökölte az öngyilkossági hajlamot és a depit.

2023. jún. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!