Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyikkel szexelnél?

Melyikkel szexelnél?

Figyelt kérdés

2023. márc. 3. 07:58
A kérdező szavazást indított:
rozika néni 71
Private Sabina
Dobrev Klára
Antal Ica
Micimackó
34 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Varga Irén hol marad?

Egyébként, Private Sabina sokszor meglehetősen szimpatikus. Lehet lepontozni, mert nem érdekel. :) Sokan úgy utálják és szólják le, hogy fogalmuk sincs, min ment keresztül, láttak tőle 1-2 10 perces videót, és megvan a véleményük.

Ha az igazság érdekel, ő is csak meg akar élni, mint elég sokan a tartalmaiból, ami nem annyira trash, mint a legtöbb trash. Tehát, el lehet vele normálisan beszélgetni, és meglepően választékosan tud fogalmazni, véleményt alkotni. És képzeljétek, még segítőkész is - van élettapasztalata, sok mindent átélt már, tudja miről beszél.

Vagy általában a hazugságokkal jönnek, de ti honnan tudjátok, hogy hazudik? Ismeritek személyesen? Ha még hazudik is, van bármi közötök hozzá? Lehet, hogy azért teszi, mert az igazság túl fájó.

Bocsi, ez kicsit OFF volt, de már kijött belőlem ennyi Sabinás kérdés után, ahol le akarják mindenképp járatni őt, holott egyáltalán nem érdemli meg. :) És nem, nem vagyok rajongó, nem követem minden nap, de a mai internetes - youtubeos, tiktokos - sztárocskák közül, ő még mindig többet ér, mint emberileg, mint szórakoztató celeb, mint a 20-on éves kis p*csák, akik semmit nem tudnak felmutatni.

Na ennyi!

2023. márc. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
🇭🇺❤️🇦🇹 !
2023. márc. 3. 08:51
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Egyikkel sem.
2023. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 NTBS ***** válasza:
63%
Ezek közül? Egyikkel sem.
2023. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dobrev Klárival
2023. márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
66%

#1

Néha én is nézem, és valóban meglepően értelmes tud lenni. De néha bekattan, pl a férje haláláról is kamuzott, vagy arról, hogy veserákja van. Ez azért elég cringe szerintem.

2023. márc. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Ica
2023. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ica
ápr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
GROSS ! egyikkel se.
ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!