Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gondoltátok volna hogy Tóth...

Gondoltátok volna hogy Tóth Andinak fontosabb a kertévés bohóckodàs mint az énekesi pálya?

Figyelt kérdés

Számomra nagy csalódás.


Vagy az éneklés kapcsán is csak kéreti magát?



2023. márc. 22. 00:40
A kérdező szavazást indított:
Számomra is csalódás
Nem csalódtam benne..
5 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

„Észrevettem, hogy már nem boldogít (az éneklés, a koncertek) hanem nagyon sokat elvesz, viszont addig a pár percig, amíg ott voltam fent, inkább úgy voltam vele, hogy inkább vagyok ott, inkább teszem magam szrrá, inkább pusztulok bele a húszas éveimbe, minthogy leéljek egy életet zene nélkül” – magyarázta.


Tóth Andi azt mondta, valójában mindig csak menekült, gőzerővel próbált boldog lenni, és úgy hitte, akkor lesz boldog, ha zenél. De ez nem jött be. „(…) és úgy voltam vele, hogyha ez nem tesz boldoggá, akkor mi a fszért csinálom, ha másokat sem teszek vele boldoggá, minek csinálom. Eltelt pár hét, amikor ezen gondolkodtam, és küzdöttem magammal, mi a fsz legyen, és arra jutottam, hogy akkor most megpróbálok boldog lenni zene nélkül. Azért voltam kibszott szomorú idáig meg most is, mert amúgy nem akarom én ezt, én lennék a legboldogabb, ha működne, de azt hiszem, kicsit elfáradtam. Kicsit nagyon.”

2023. márc. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
80%
A pénz beszél.
2023. márc. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1: igen ismerem, de akkor sem értem hogy a vetélkedőmüsoros zsűritagság vagy mi az meg boldoggá tenné?
2023. márc. 22. 13:46
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a zenéi nem rosszak. Viszont ez a belterjes, öncélú celebkedés.. mit vár ettől? Blikk meg Origo cikkeket arról, hogy milyen volt a sminkje?
2023. márc. 22. 18:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Vannak "zenéi"? :D :D :D
2023. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pl a néztek-nézteket szeretem
2023. márc. 22. 19:31
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mit te nézel?
2023. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az “írjátok hogy szar vagyok” kezdetű


Ne mondd h nem ismered!!

2023. márc. 22. 22:52
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmam nincs miről írsz...
2023. márc. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
2023. márc. 23. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!