Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyire volt ismert itthon...

Mennyire volt ismert itthon David Z rockzenész(Adrenaline Mob, S.O.T.O.)? És milyen magas volt ő?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Amúgy a S.O.T.O. Jeff Scott Soto zenekara.


Aki jól ismerte a basszusgitárost, annak előre is köszönöm a válaszát!



2023. márc. 26. 20:24
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem ismertem őt
Csak a nevét hallottam
Jól ismertem őt
Alacsony volt
Átlagos magasságú volt
190 cm fölött volt.
2 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira ismert nem volt sajnos, csak egy bizonyos rétegnek. Az Adrenaline Mob albumok elég meggyőzőek voltak a számomra.
2023. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 Azt is kérdeztem, hogy milyen magas volt ő? Mert elég kigyúrt alkat volt, ezét magasnak tűnt nekem képről. Akkor láttam először élőben, amikor Jeff Scott Soto a S.O.T.O. nevű zenekarral fellépett a Backstage-be.
2023. márc. 26. 21:52
 3/3 A kérdező kommentje:

Elnézést, amiért kicsit eltérnek a témától, de ezek a videók az ő ötletei voltak?:


[link]


[link]


[link]


Mert azóta egyetlen új ilyen Lonely Island paródiát nem látok fönt a YouTube-on. Nem azért érdekel, mert szeretem a rapzenét(mert azt egyáltalán nem szeretem), hanem mert az első 2013-as, a második 2014-es, az utolsó pedig 2016-os és azóta egy újat sem látok sehol.

2023. márc. 29. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!