Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Private Sabina miért olyan...

Private Sabina miért olyan ellenséges a férfiakkal?

Figyelt kérdés
Sokszor észrevettem, hogy nagyon csúnyán beszél a férfiakról és általánosít is: "Minden férfi rossz", "Mindegyik a farka után megy", "Meg fog csalni, el fog hagyni". Ezekkel a szállóigéivel tűzi tele a live-jait, ami nem csakhogy szexista, de nagyon durván lenéző és bántó is. Az, hogy neki általában rossz tapasztalatai vannak, miért ok arra, hogy általánosítson, és az összes férfit utálja? Én ezt nem tudom megérteni. Ti mit gondoltok erről?

2023. márc. 31. 21:06
A kérdező szavazást indított:
A negatív tapasztalatok miatt már nem tud másként gondolni a férfiakra
Ez számár csak taktika, hogy több női nézőt szerezzen, akik szintén így gondolkodnak
Mert a férfiak valóban ilyenek!?
Egyéb oka van rá
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Férfiak sincsenek oda érte, szóval hol itt a gond. ( Na meg miért is lennének érte oda mikor nem is nő )
2023. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Itt nem a genderről van szó, hanem hogy ezek szexista, bántó kijelentések akár egy nő, akár egy transz nő szájából. Ilyesmit csak úgy nem jelentünk ki általánosságban, attól hogy korábban bántalmazottak voltunk. Az természetes, hogy tartózkodik vagy ellenszenvet érez bizonyos férfiakkal szemben, de azzal már átesik a ló túloldalára, hogy ilyen megjegyzéseket tesz az "összes férfiról".

Én arra is gondoltam, hogy nála ez egy eszköz, hogy több feliratozót szerezzen, de ahogy láttam, férfiak is írnak neki és követik őt. Arra nem is gondol, hogy ezek a kijelentések rájuk is sértőek lehetnek. Sokszor annyira meggondolatlan, alpári és lenéző, mintha egyedül ő lenne tökéletes és természetesen a nőket isteníti.

Én sajnálom, hogy ennyire szexista, mert ha nem foglalna ennyire állást, lehet többen felfigyelnének rá, de így nem csoda, hogy sokan utálják, pedig sokszor tényleg segítőkész és humoros, de ami sok, az sok.

2023. márc. 31. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Őszintén? Szerintem az emberek jó része nagyon magasról tesz rá, hogy mit mondd vagy mit nem. Most ha valaki ezen fennakad, hogy jajj szexista a kijelentése, azzal kb pont a genderlobby conatra ül fel, ahol pont ezeken is lovagolnak, hogy akár a nőt ne nőnek nevezzék, hanem szülésre képes embernek vagy mi volt egy fél éve az angoloknál felvetés pl, vagy mentruálni képes ember, nem tudom.

De ennyi a lényege, hogy most mi van kijelentette? Változik ettől bármi? Nem. Ha meg foglalkoznak vele akkor potn a célját éri el.

2023. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NTBS ***** válasza:
81%
Tapasztalatból beszél.
2023. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Tény, hogy a férfiak teljesen másképp vannak bekötve, mint a nők, és így a szexualitás is más helyet foglal el az életükben, ettől nem "rosszak", csak olyanok, amilyenek, és szerintem Sabina csak kendőzetlenül kifejtette a véleményét, ami a női léleknek fájdalmas ugyan, de mint tudjuk, az igazság fáj, de felszabadít. (Persze nem mindenki akar fájdalom árán felszabadulni, ha ez a fájdalom túlságosan erős a lélek számára.) Egy biztos, a ködös-rózsaszín romantikába vetett hit nem az igazság felé vezet. (Pedig jó lenne, de sajnos nem így van.) Minél tovább ámítja magát egy nő, annál nagyobb lesz a koppanás a végén.
2023. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
15%
Ki az a senki?
2023. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő maga is férfi valójában, saját magára is haragszik, ezt kivetiti másokra is.
2023. ápr. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!