Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondolnátok a helyében?...

Mit gondolnátok a helyében? Megtaláltam véletlen.

Figyelt kérdés

Követek egy tartalomgyártót, aki csak a keresztnevét vállalta fel, a teljes nevét, kinézetét és mást nem. Az egyik élőadásban említette egy kérdésre reagálva, hogy okkal nem vállalja fel magát, és ezt tartsa mindenki tiszteletben, de az utcán vagy talán más csatornán hang alapján felismerhetik az emberek.


Egy átlagos napon felléptem a Facebookra, hogy a 2-3 hetente történő fél órás böngészésemet letudjam. Egy csoportban láttam a saját oldalán keresztül megosztva egy videóját, és gondoltam megnézem kik kedvelték, és a néhány ember között láttam egy azonos keresztnevű profilt, amire kattintva a fotók alapján azonnal tudtam, hogy ő az, de összesen 6 percet töltve a kereséssel bizonyosodott, hogy ez teljesen biztos. Egy saját zenés videót is megosztott, ami a csatornájára vezetett, és a hangja ugyanaz mint a fő csatornán, plusz láttam egy videót, amiben az introjánál a vágó programban hiba keletkezett, és azt felvéve kereste a magyarázatot egy angol oldalra feltéve.


Ez az eset 3 hónapja történt, azóta feledésbe is merült, hisz alapvetően nem foglalkoztatnak az ilyen témák, de egy videóját nézve felvetődött bennem a kérdés, hogy humorosabb formában írhatnék neki, hátha feldobnám a napját egy személyesebb üzenettel is, mert a zenei videója is rendkívül jó volt, de elgondolkodtam azon, amin 3 hónapja is, hogy biztos megijedne, hogy kiderülne a személyazonossága, és zaklatni kezdenék. Valószínűleg hiába mondanám, hogy tőlem aztán nem kell félnie, hisz a páromnak, barátaimnak és senkinek sem említettem meg, mert maximálisan tiszteletben tartom a döntését, és itt is azért fogalmaztam ködösen, hogy senki ne ismerje fel az illetőt, és kezdjen el kutatni utána.


A kérdésem az lenne, hogy érdemes lenne-e írnom neki? Ti mit gondolnátok a helyében?



2023. ápr. 14. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha modell külsejű csaj vagy írj neki nyugodtan. lehet még válaszol is
2023. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Creepy, ne csináld. Okkal nem akarja a magánéletét felfedni, erre az érzékeny pontra taposni nem jó ötlet, még ártatlan szándékkal sem. Erre nem lehet pozitívan reagálni, nem tud jól elsülni. Külön felhívta a figyelmet erre.
2023. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az illető férfi.
2023. ápr. 14. 15:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, semmi. Félreolvastam.:D
2023. ápr. 14. 15:37
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2023. ápr. 14. 15:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem erőltetném. Ha valaki szeretné titokban tartani a valós személyazonosságát, akkor az egyetlen elfogadható magatartás az, ha ezt tiszteletben tartod. Minden egyéb esetben rosszindulatúnak fogsz feltűnni, még akkor is, ha humorosan próbálod felvetni a dolgot.

Egyetlen kivételt tudok elképzelni: ha megírod neki így, kerek-perec, ahogy itt is, hogy saját videóit lájkolva azonnal felismerhető, ha neked feltűnt másnak is fel fog, további minden jót.

2023. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi esze van, akkor meg is érdemli.
2023. ápr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. ápr. 15. 22:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!