Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Whatifalthist incel youtuberne...

Whatifalthist incel youtubernek számít?

Figyelt kérdés

Korábban főleg sima történelmi témájú videókat csinált, azonban ez a két videó mintha átlépné egy határt:


https://www.youtube.com/watch?v=HdakU_fourM&t=2134s

https://www.youtube.com/watch?v=UuuDjqNyxyw&t=203s


Másik, hogy a dating -es videóban azt állítja, hogy sikeresen csajozik. Szerintetek ez igaz?



2023. máj. 2. 01:35
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem fogok videókat nézegetni, mi a lényeg?

Egyébként nem mindenki incel, aki esetleg negatívat mond a nők többségéről. Sőt, még nem is sikertelen. A legsikeresebb csajozó ismerőseim pl. eléggé szidják a nőket.

2023. máj. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Nem kattintok valami szutyokra, hogy aztán a kattintásommal ingyenpénzt termeljek neki!


Amúgy ma minden nyomorék youtubernek hiszi magát! Ez az új póker! A 2000-es években minden sötét egybites 8 általánosos pókerező akart lenni, most meg youtuber! Gyártósorpozitív az összes!

2023. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kell rákattintani. Igazából én, mint blackpilled incel, azoknak a "nem incel" férfiaknak a véleményére vagyok kíváncsi, akik korábban őt hozták fel akár ellenem is, mint egyfajta arany középút. Hát szerintem Whatifalthist (én is néztem korábban is) most már nem középút, hanem ugyanazt mondja, mint én, csak körberakja mindenféle PC -nek hangzó dologgal.
2023. máj. 2. 21:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát gyakorlatilag az "incelek" nyertek és nekem lett igazam.
2023. máj. 2. 21:34
 5/9 anonim ***** válasza:
2! Irigy vagy rájuk, mi?
2023. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5: Én értem miről beszél, viszont a legutóbbi videóiban Whatifalthist nyíltan arcot felvállalva beszél "incel" témákról. Persze ha ez nem számít annak, akkor meg én sem vagyok az. Én mint blackpilled "incel" mindenben egyetértek vele..


..Leszámítva egy másik videóját, amiben a boomereket okolja minden mostani problémáért.

2023. máj. 3. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:
6! A 2-es "nagyeszű" a youtubereket "sorozozta", erre mondtam, hogy a hisztikéje alapján irigy rájuk, mer' "munkanékűkeresnekpénzt".
2023. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
59%
Inkább éld az eleted normalisan ne ilyen nyomi jelzőket aggass magadra
2023. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

YESSSSSSS!!!!


16 perce tette fel az első nyíltan incel videót. Végre

ápr. 8. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!