Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi videósokról?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az alábbi videósokról? TheVR, Nessaj, RetroShock, UNFIELD, HErBY, Kaffka Mercédesz

2023. máj. 8. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Ingyenélő digipedo-k. Mivel főleg 10-15 évesek kattintásaiból élnek. Mindegyik iskolázatlan, tanulatlan. Kínos nézni őket, csak lehúzzák a nézőket kattintásra, a nézők meg hlyék, mert nézik őket és ingyenpénzt termelnek nekik.
2023. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

#1 most isnerkestél meg a szórakoztatóiparral? Xd

Amúgy egyetértek többnyre, semmi egyediség nincs bennük, csinálják a trash contentet, produkálják magukat amin röhöghetnek a 10 évesek.

2023. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2%
Unfield drogbáró.
2023. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Azokat fogom véleményezni, akiket ismerek.

THeVR:

Én sose értettem, miért szeretik annyian. Jani számomra nagyon sótlan karakter, Pisti pedig ripacs. A podcastjuk nekem nagyon érdektelen, ha fel is merül valami érdekesebb téma, úgy érzem, öncenzúráznak, nehogy valakit megsértsenek, és rengetegszer felkészületlennek tűnnek, pl volt egy adásuk ahol a ranterekről beszélgettek, ott ordított, mennyire nem tudják, miről beszélnek. A tech videóik ott vesztették el a hitelességüket, mikor Pisti egy kaputelefon minőségű túlárazott mikrofonra rámondta, hogy nem is rossz.

Nessaj:

Kamaszként,2017 környékén sokat néztem. Mára nekem nagyon nem jön be a stílusa. PewDiePie-t próbálja utánozni, de izzadságszagú és kínos az egész.

Retroshock:

Hazai piacon a minőség egyik csúcsa. A vizuál szemet gyönyörködtető, a mondanivaló jól összeszedett, egyszerre szórakoztató és gondolkodtat. A Megszégyenítés Kora és a Szörnyek, melyeket magammal hoztam c. videóinak kötelező irodalomnak kéne lennie. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

UNFIELD:

Rá kellett keresnem és meglepődtem, hogy még mindig aktív. Az emlékeimben megmaradt 2014-ben, bár ránézésre nem sokat változott. Engem sose tudott érdekelni a kontetje.

HErBY:

Én nem kedvelem. Technikailag nagyon igénytelenek a videók és a stílusa is proli.

Az utolsót nem ismertem. Rákerestem, kár volt...

2023. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Ezek közül csak unfieldet és herby-t ismerem.

Unfieldet régebben néztem, manapság inkább reklám célból készít videókat. Max a kóstolós videókat nézem Istivel mikor külföldi csomagot kapnak.

Herby is jobb volt régen ez meg látszik sok róla szóló véleményen is. Manapság unalmas napi vlogokat készít kb az egész napját fel veszi meg liveozik akár alvás közben is addig is jönnek a superchatek és a donatek. Akkor nézem ha az anyjáéknál van, mert ott be mutat jó kis konyhai gépeket vagy recepteket vagy ki megy az állatokhoz. Régen csinált fika videókat azokat szerettem tőle vagy mikor főzött a lakásban még fehérváron akár a semmiből is kaját tudott csinálni.

2023. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

TheVR:

Túlértékelt, nem szeretem őket. Jani még szimpatikus, de Pisti már nagyon nem. Ahogy a 4-es mondta nagyon nagy ripacs. A podcastban sokszor fingjuk sincs miről beszélnek. Meg a tartalmuk sem túl érdekes főleg nem a mostani

Nessaj:

Néha bekapcsolom ha nincs mit néznem. Ezen kívül nem nagyon nézzem, ha néha nézzem is sokszor kínosan érzem magam, de lehet ez az egyik célja.

RetroShock:

Egyszer rá kell néznem. Pozitív dolgokat hallottam eddig róluk, de sose néztem rájuk.

UNFIELD:

Régen 1-2x néztem, de nem nagyon fogott meg. Se a mostani videói sem. Szalay Istiről is hasonló a véleményem. De a közös podcastjuk tetszik, jó hallgatni.

Herby:

Régen 2014-2015-ben ellehetett nézni. Chillbe be lehetett kapcsolni. A videói akkoriban sem voltak túl minőségiek de mára már az egyik legigénytelenebb magyar videós lett. Baromi unalmas hosszú vágatlan videói vannak. Az rátesz egy lapáttal hogy elitta a maradék eszét is sajnos. Amióta elköltözött Sümegre azzóta nézhetetlennek a videói. De a Trash kedvelők szeretik követni balfszsáfait.

Kaffka Mercédesz:

Egyszer kétszer belefutottam. Nagyon nyomasztó ami ott náluk folyik.

2023. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe, hogy Sodit, illetve a TheShowK-at kihagytam! Róluk mi a véleményetek?
2023. aug. 13. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!