Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is álszentség...

Szerintetek is álszentség Puzsér Róbert részéről az hogy Vágó Istvánt életében mindenfélének lehordta, majd a halála után az egekig magasztalta?

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 23:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem sem vagy normalis, hogy Vago Istvan halala ota trollkodsz a harmincadik kerdessel.
2023. máj. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Puzsernal taplobb embert még sose láttam.


És erre múltkor raerositett. Mellettünk ültek egy étteremben. Olyan feltűnően hangosan beszélt, hogy az egész étterem hallotta, akár akarta, akár nem.


Rohadtul idegesítő volt, mert én nem őt akartam vacsora alatt hallgatni.


Mindezek fényében amit leírtal, az is undorító.

2023. máj. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Halottról vagy jót, vagy semmit. Kontentet meg ugye gyártani kell…
2023. máj. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Nem magasztalta halála után.
2023. máj. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
Ez ilyen teljesen Puzsér :D:D mindenkit inkább holtan látna, nem tudom miért nem tűnt még fel neked.
2023. máj. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Mert a tiszteletet megadhatod olyan embernek is, akivel soha nem értettél egyet.
2023. máj. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
Magyarok vagyunk, mi alapból ilyenek vagyunk.
2023. máj. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Ugyan nem tudom, hogy konkrétan milyen videòròl vagy bármilyen publikaciòròl beszélsz.


De Puzsèrnak szokása külön választani az egyént aki az adott személy a hétköznapokban, és a média szereplőt akit a képernyőn valamilyen szerepben látunk.


Ezt a pedig sokan nem tudják megérteni, hogy a képernyőn elfoglalt szerep és a saját emberi mivoltod 2 külön dolog és nem eshet 1 megìtèlès alá. Attól hogy az egyiket nem kedveled, attól még a másikkal szimpatizálhatsz.


Annak tudatában, hogy mégegyszer kiemelném hogy, NEM jártam utána a tèmanak, nem lehet hogy jelen esetben is ez áll fenn, amit te ellentmondásnak erzèkelsz ?

2023. máj. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6%

8:

Nagyon nem választja szét. Legjobb példa Karácsonyhoz való viszonyulása, akinek minden politikai cselekedetét érvek nélkül fikázza, azokat is, amikkel korábban egyetértett, mielőtt Karácsony is mondta volna, simán személyes sértettség miatt, mert gyűlőli Karácsonyt.

2023. máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

Igazat tudok neked adni, ilyen is előfordul.

Bár mondjuk azzal pont egyet tudok érteni, hogy Karácsony önálló gondolatok nélküli politikai karrierjèről nem is lehet semmi jót elmondani. Mondom ezt úgy, hogy minden vágyam egy erős politikai ellenzék :D

2023. máj. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!