Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szólna Azahriah?

Mit szólna Azahriah?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egyszer találkozok vele, és leállunk beszélgetni, de nem érzi rajtam a rajongást, nem kérek fotókat és egyebek. Mit szólna hozzá, hogy valaki, aki szereti a zenéit, nem rajong érte, hanem ugyanolyan emberként kezeli, mint bárki mást?


Nyilván senki nem tudja megmondani helyette, de érdekelne, hogy szerintetek talán hogyan reagálna, milyen érzéseket váltana ki belőle?

Nagyon fiatalon lett híres, és biztos lennének benne ilyen bizonytalanságok. De lehet nem. Mindenesetre azért örülnék, ha találkozhatnék vele, hisz az általam írt zenékben kikérném a véleményét, amiket évek óta őrizgetek, hogy egyszer majd kiadom. :D



2023. máj. 20. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Nem biztos, de jó eséllyel le se tojná... mármint, hogy rajongsz-e érte vagy sem. Ha jobb kedvében van akkor vált veled pár kedves szót és lelép. Eleg kicsi a valószínűsege, hogy egy random jötment figurával csak úgy összebarátkozzon vagy ilyenek. A zenéidről sem hiszem, hogy mondana véleményt, valószínűleg számtalan ilyen kérést kap nap mint nap... persze mondom sok minden függne attól, hogy milyen kedve van és milyen szitúációban találkoztok...
2023. máj. 20. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Azahriah az az ember aki mindenkire úgy tekint, hogy csak egy ember. Mármint, hogy ő se úgy tekint az emberekre, hogy valaki több, vagy kevesebb lenne, hanem ugyan olyan ember mint ő maga.

Szerintem, ha nem kérsz képeket, vagy aláírást, akkor tisztelni fog. Mert, nem az számít, hogy rád, hogyan tekintenek, hanem az, hogy te hogy tekintesz másokra. Szeretné a világnézetedet szerintem.

Persze ezt nem jelentem ki, mert nem vagyok ő.

2023. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem örülne neki. Egy idő után mocsok idegesítő lehet, hogy mindenki odamegy hozzá.
2023. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!