Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A republikánus Kari Lake...

A republikánus Kari Lake szerintetek is egy elképesztően szexi alfa-nőstény?

Figyelt kérdés
[link]
2023. máj. 23. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Rövid a haja :-/
2023. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
A korábbi finn miniszterelnök, Sanna Marinen (ha jól írom a nevét) sokkal vonzóbb nő.
2023. máj. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2: Nem írod jól. ...és ha vonzóbb, akkor mi van? Ez valami verseny? Szerintem pedig Párkányi Eszter vonzóbb, mint Sanna Marin, de akkor sincs semmi. Ettől még Kari Lake lehet jó csaj.
2023. máj. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Nem.


Egy öregasszony, aki még néhány kiló sminkkel, egy jó ruhában, meg fotosopp-kezelés után aránylag tűrhetően mutat, mert nincs elhízva, de csak hámozz le egy ruhát egy ilyen öregasszonyról, elborzadsz.


Hidd el, tudom, miről beszélek, volt egy időszakom, amikor a kíváncsiság okán vagy egy tucatnyi ilyesféle MILF-et döntöttem meg, de kivétel nélkül csalódás volt mindegyik levetkőztetve - ráncok, foltos, öreges bőrrel borított test, kiszívott tejes-zacskó lógó csöcsök, pocak, szottyadt pina, stb.

2023. máj. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
26%
Nem. Ez borzalmasan rusnya és a neve se magyar.
2023. máj. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hypno ***** válasza:
63%

53 éves de, egy nappal sem néz ki öregebbnek 52 és félnél.


Ha az ilyenekre támad merevedésed, akkor igazad van...bár feltételezem, ha demokrata lenne, akkor most fikáznád, vagyis politikai alapon minősíted a szépséget is. Ez viszont szerintem elég gáz.

2023. máj. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem semmi! Igazi vad angyal.
2023. máj. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel republikános ezért bizakodva, pozitívan nyitottam meg, de nem jön be, öreg és rövid haju. Még Ivanka Trump is jobb nála. Viszont Kari Gerivel nyugodtan kezet foghat…
2023. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem, nagyon basic anyukás. Ha ilyen komplexusod van, akkor ok.
2023. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!