Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nagy Feró jó ember?

Nagy Feró jó ember?

Figyelt kérdés
2023. máj. 31. 16:02
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Úgy gondolom nem, emlékszem az RTL-en anno az X-Faktor 1. évadában 2010 körül zsűriként sokszor elég bunkón viselkedett egy-két versenyzővel, a nőket is lealacsonyítja, a dalaiban sokszor van szó részegségről, ivásról, na meg egy mostani youtube videóban nem túl diplomatikusan nyilatkozott az ukránokról...szélsőséges ember.
2023. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Aki eladja magát a fidesznek közel nem jó ember
2023. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Csuka Mónikát kellene megkérdezni erről.
2023. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos nem, és még énekelni sem tud.
2023. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 NTBS ***** válasza:
59%
Biztos, én nem ismerem.
2023. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Látom, a harmadik le lett pontozva. A fiatalabbaknak:

Csuka Mónika volt az első felesége, és a korabeli szóbeszéd az volt, hogy rendszeresen verte.

2023. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
A ,,jó" mit jelent ebben a terminusban? Ha úgy érted erősen moralizáló, szociálisan érzékeny és a mindenkori társadalmi konszenzusra törekvő ,,jó ember", akkor a válasz- ahogyan a többi kommentelő nagyon őszintén leírta már: NEM! A csótány már a rendszerváltás előtt is szívesen dörgölőzött a rendszerhez (ahogyan sokan mások is), az ő szervilizmusa (most is) a saját szocioökonómiai státuszának fenntartásáról szól, amelyért cserébe szívesen megvall nyilvánosan bizonyos radikális és/vagy szélsőséges érzelmeket a saját társadalmának pl. kisebbségeivel szemben (ezek a kisebbségi csoportok lehetnek: vallási, nemi, idológiai, szexuális vagy etnikumi szubok). Ez tulajdonképpen színtiszta kereskedelem: a párt ügynökeként alkalmakként pénzért uszít a saját nemzetén belül, hát külső ellenségkép hiányában a fentebb kijelölt kisebbségek kriminalizációja mentén. Hogy ezen a szerepvállalásán kívül a privát életében tesz-e valami hasznosat a közért ami miatt használhatod rá a ,,jó ember" terminust, azt nem tudom- annak is kicsi az esélye, hogy itt valakibe belefutsz aki tényleg tud releváns infót mondani. Azt nem tudom, hogy a szervilizmusán és a rasszista, bunkó és a teljesen inkonzisztens megnyilvánulásain mennyit ment a dolog, de erősen piál- noha ez a rendszernek nem gond, úgyis többet költenek bor/pálinka kulturbrand managementre, mint alkohol vagy drog prevenciós, nemzetközi stratégiára..
2023. jún. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Feró Kossuth díjas előadó, és segíteni szokott a munkásembereknek is....lerészegedni.
2023. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
8. Én azt hittem, hogy józannak maradni, azzal, hogy elissza előlük a nemzet csótánya.
2023. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem.Egy nagyon korlátozott szellemű ember,aki agyilag még a nyolcvanas években él mindig.
2023. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!