Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » MC IST közismert rapperből...

MC IST közismert rapperből még lehet szexszimbólum a mostani 20 éveseknek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 2. 10:29
 1/9 anonim válasza:
54%

Annyira közismert, hogy nem tartom magam öregnek 32 évesen, de rá kellett már keresnem ki ő, mivel annyi kérdés van már vele kapcsolatban.

Belőle sose lesz semmi.

2023. jún. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyannyira közismert, hogy én még nem hallottam róla

De rákerestem Google-ban, és azt kell mondjam szexszombólum bárki számára akkor lehetne, ha újjá születne egy másik testbe

Most inkább visszatartónak mondanám

2023. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*visszataszítónak
2023. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Skót származású, hogy mc?
2023. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, hanem Miskolci származású
2023. jún. 2. 10:48
 6/9 A kérdező kommentje:
Norbert Stu te vagy az? Montam már, hogy nem érdekelsz!!!
2023. jún. 2. 10:49
 7/9 anonim ***** válasza:

"Olyannyira közismert, hogy én még nem hallottam róla

De rákerestem Google-ban, és azt kell mondjam szexszombólum bárki számára akkor lehetne, ha újjá születne egy másik testbe"

én sem, de segítsél már, mert nekem még rákeresve sem sikerült megtalálni az illetőt. német oldalakat hoz ki, hogy "MC IST die Bezeichnung für einen Sprechgesangskünstler", meg hasonlók

2023. jún. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2023. jún. 2. 11:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem inkább Herby-re emlékeztet... Saját magát videózza, közben iszik, cigizik, és a kamerát idegesítően billegetve sétál... Mutogatja, hogy mit eszik, "zenél"... Hát nem tudom, szerintem normális embert egyáltalán nem érdekel amit csinál. 10-12 éve talán még sikere is lehetett, de azóta azért nagyobb lett a Youtube színvonala, kevés már a pofavlog
2023. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!