Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi történt ParaNiky és Robi...

Mi történt ParaNiky és Robi házasságával? És mi érte azt a szegény lányt, hogy ilyen fiatalon elment? Ismerte őket valaki?

Figyelt kérdés

#házasság #YouTube #Paranormalfamility #Etzl
2023. jún. 7. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
4%

A te magánéleteddel mi a helyzet? Anyukáddal milyen a kapcsolatod, rendszeresen beszéltek? Apukád elmondhatja hogy büszke rád, jó viszonyban vagytok? Nem szokott inni vagy agresszív lenni? Mikor menstruálsz? Ki tud egy férfi elégíteni vagy csak maszturbálással sikerül teljes mértékben? Esetleg úgy sem? Hányszor szartál ma?

Ha vetted a bátorságot más magánéletét a neten kipletykálni, valamit te is tegyél már hozzá légy szíves.

2023. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Szívinfarktus miatt halt meg
2023. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszolónak felhívnám a figyelmét, hogy le se szarnám, ha nem ők maguk teregettík volna ki az életüket ezelőtt. Ja, akkor nem volt baj ugye? Az nem gáz, hogy végig néztük a szülés napjait? Az nem gáz, hogy láthattuk a privát nyaralásukat, a gyerekek névvel arccal kitéve a nyilvánosságnak. Képmutató f'szkalap vagy te is, semmi más. Nincs kettős mérce. Ha már megmutattam magamból egy csomó mindent, meg a családomból, meg maga írom nyilvánosan, hogy a férjem megvert, stb stb, akkor hadd ne fájjon már ha az embert érdekli mi a fene lett egy 30 éves fiatal nővel, hogy egyszercsak meghalt. Én nem toltam senki képébe az életemet, nem osztottam meg intim pillanatokat a nyilvánossággal, akkor miért kéne engem felkérdezni? Nem az érdekelt hányszor sz....a le a férjét.
2023. jún. 8. 09:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Kettes válaszoló, köszönöm.
2023. jún. 8. 09:54
 5/10 anonim válasza:
72%
2-es ezt honnét tudod, hogy abban halt meg? Ezt siman elmondta volna a baráti kore, de még mindig mélyen hallgatnak. Es csak ilyen utalasokat tettek, hogy "aki végig nézte hogy változott az elmúlt évben annak egyértelmű mi történt"
2023. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Úgy tudom öngyilkosságot követett el. Férjével elváltak, de szerintem nem csak e miatt tette hanem herby-vel való barátsága is rátehetett egy lapáttal
2023. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
80%
Szerintem a Herbynek ehhez annyi köze van mint az összes többi baratjanak. Se kevesebb se tobb. Egyszerűen o beszélt rola nyiltan, hogy mi történt, így könnyű rajta fogást talalni. A többi barátjával lehet durvább sztorik voltak mint a Petivel.
2023. jún. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
41%
De amúgy en is kíváncsi lennék, hogy ölte meg magát szegény. Szerintem teljesen véletlenül, lehet túl adagolta magát.. De olyan hihetetlen, hogy önként távozni akart volna. Remélem később látják majd a fiúk, hogy milyen csoda anyjuk volt es ismeretlenül is mennyien szeretjük. Mert Niki örök ❤️
2023. jún. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Engem borzasztóan megvisel ez a mai napig, végtelenül szomorú vagyok a történtek miatt. Nem ismertem őt, csak egy “láthatatlan” nézője voltam, de annyira hihetetlen ez az egész még mindig. Gyakran nézem a videóit, el vagyok keseredve, minden alkalommal amikor valami olyat mond, csak az van a fejemben hogy ő elment, nem akarom elhinni, megszakad a szívem a gyerekekért ahogy nézem, mennyire törődő anyukájuk volt Niki és most nélküle kell, hogy boldoguljanak az életben. Biztosan jó helyen vannak az apukájukkal, de az az idill ami a videókban volt egyszerűen szívfacsaró a jövő ismeretében. Nem tudom elképzelni sem, hogy mi történhetett vele, velük, ami ide vezetett, csak őszintén remélni tudom, hogy békében tud nyugodni. Niki örök 🤍
2023. jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Robi nagy csalódás nekem, teljesen más embernek mutatta magát a videókban. Amíg együtt voltak napi szinten posztolta, hogy Niki a legjobb feleség, anya, gyönyörű stb. (ez így is volt)

A halála után egy bejelentő poszton kívül úgy él, mintha mi sem történt, mosolygós képek, a Facebookon már a halála után mosolygós emojival keresett gazdát a kutyának stb.

Nyilván túl kell tennie magát ezen és amúgy is válófélben voltak és már nem azt jelentették egymásnak, mint korábban. De azért aki ennyit posztol, az legalább az 1 éves évfordulókor kitehetett volna valamit róla, hiszen 3 gyereket szült neki. Vagy akkor ne posztoljon másról sem ennyit. Szinte úgy csinál, mintha nem is történt volna semmi. Idegen emberek érzelmesebb posztokkal emlékeztek meg róla, pedig csak a videóiból ismerték őt.

Persze nem a neten kell gyászolni, de aki ilyen aktívan posztolta végig a szép éveiket, attól nem ezt várnám.

jan. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!