Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Suhajda Szilárdról hány...

Suhajda Szilárdról hány hónapig lesz még vezető hír?

Figyelt kérdés
Most már a mindennapok része lesz Suhajda Szilárd neve, a serpák, a csúcstámadás szavak?
2023. jún. 8. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Amíg nem kerül elő a holttest addig mindig lesz valami hír ha megtalálják valamilyét. Meg persze az is hír lesz hetekig ha megtalálják utána le járt lemez lesz ez is.
2023. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Vezető hír? Hol?
2023. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nagyon furcsa érzésem van az egésszel kapcsolatban. Szerintem él és más ruhában (miért hagyta a ruháit a hegyen?) ott lapul Nepálban. Simlisséggel már egyszer(?) megvádolták, amikor két napig hallgatott a jeladója. És szponzorpénzért mindent.
2023. jún. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Amíg meg nem hal újabb hegymászó. Egyébként Klein Dávid egy társával már júniús elején Pakisztán-Afganisztán határ hegyeihez utazott mászni valami nagyot, bezzeg arról semmi hír hogy elindultak e már, mikor érhetnek fel stb. Varga Csaba meg Nepálba megy hogy Szilihez hasonlóan serpák és oxigén nélkül másszon. Róla se írnak, bezzeg Gáspár Laciról igen, most őt kapta fel a media a bulija miatt….
2023. jún. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Még 1-2 hónap és lecseng.

Először a covid, aztán háború, infláció most ez a felkapott téma mármint a hegymászás, Everest. Bár ezek egymástól függetlenek de mégis közösek.

2023. jún. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, de engem már hidegen hagynak ezek az önjelölt kalandorok, akik 90%-os eséllyel mennek meghalni. Aztán utána csodálkoznak, ha ottmaradnak.
2023. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

6.

Teljesen igazad van. Oxigénpalack nélkül 10% az esély a visszatérésre.

Neki felesége, kicsi gyereke volt.

Ez egy eszement baromság volt a részéről.

Mert ha egy totál egyedülálló megpróbálja, talán az még kis jó indulattal oké. Nem fog hiányozni senkinek. Ott lehet kockáztatni, lehet nagy fiúskodni.

De így családdal, nagyon nem oké. Kicsit a felesége is hibás.

Ezt nem lett volna szabad megengedni. Ahol 90%-osan biztos a halál, azt nem lett volna szabad engedni.

Akárki akármit is mond, ez így van.

Az elvakult mászó fanok próbálják ezt fényesíteni, pedig szivük mélyénnők is tudják, hogy nem lett volna szabad.

Arról nemis beszélve, hogy minimum 10 miliót kivett a családi kasszából.

Hányszor lehetett volna ebből elvinni a kisgyereket nyáron fagyizni ????

2023. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
91%
A 90% a feljutásra és visszaérkezésre vonatkozik. Egy igazi hegymászó tudja a határait. Néhány éve 7500 méteren visszafordultam, mert "késésben voltam" és szédültem is. Agyi ödémát nem szabad megvárni.
2023. jún. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Ez így van.

De 8000 méternél, oxigén nélkül teljesen biztos, hogy bekövetkezik a baj. Teljesen biztos.

Az a gond, hogy ez a hely Nepálban van, ők meg pénzéhesek, és semmi nem számít.

Ha ez a hegy itt lenne mondjuk nálunk, itt biztos hogy lennének biztonsági szabályok.

Pl. Oxigénpaci nélkül nemis szabadna engedélyt kiadni.

Így oxigénpaci nélkül megse szabadna ezt engedni.


Ott nincs semmi szabályzat, csak dőljőn a nagy lé.

Itt nálunk a Balcsi átúszás is csak úgy lehet, hogy vannak csónakok a vizen. Autóversenyen ha baj van, egyből ott a segítség. Megvan a biztonság.


Ott Nepálban, hogy hogy nem kötelező a biztonság ????

Hogy- hogy nincsennek előírások ???

Ki kellene ezt rendesen vizsgálni, hisz ez bűncselekmény. Nincs semmi biztonsági előírás.


En megbüntetném őket egy 6-700 milióra, és akkor majd leshetnének.

2023. jún. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag látták már több helyen is Nepálban, csak nem ad hírt magáról.
2023. jún. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!