Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják sokan Marilyn...

Miért utálják sokan Marilyn Mansont?

Figyelt kérdés
Mielőtt szólnátok én se vagyok fan csak nem értem hogy mért kell utálni vagy olyan embernek beállítani mint aki valami katasztrófális bűnt követett el.
2011. ápr. 15. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Mert egy undorító ember.
2011. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nincs elég problémájuk...vagy túl sok is van és valaki utálatával ki kell adni a dühüket. Engem hidegen hagy, hogy direkt obszcén meg polgárpukkasztó a stílusa. Felőlem úgy keresi a pénzét ahogy akarja. Néhány számát meghallgatom ha olyan kedvem van, ennyi.
2011. ápr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Miért, te senkit nem utálsz/utáltál még? Soha senkire nem szóltál egy rossz szót sem, nem pocskondiáztál senkit?

Na mások ugyanezért csinálják.

2011. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Mert nyíltan sátánista.
2011. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
aha, nyíltan hangoztatja hogy sátánista, közben meg ül a 10 millió dolláros villájában valahol, szupermodell barátnőkkel és röhög azokon akik el is hiszik róla, és még híresebbé ezáltal gazdagabbá teszik.
2011. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2. al egyet értek én is így vagyok, az első az egy gyökér én meg mondom sp-t nem kedvelem,de nem utálom de őt azért nem utálják annyian mint Mansont. És általában sp-t a nyál zenéje miatt utálják, nem az élet stílusa miatt, akkor ennyi érővel ha mondjátok hogy sátánista akkor mást meg utáljunk azért mert keresztény? MOndjatok erre értelmes választ
2011. ápr. 18. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, azért mert van aki érzékenyebb, ezen a téren, ennyi.
2011. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ImmmI666 ***** válasza:
89%
Azért mert az neki jó : D megnézik a videóját hogy fikázzák és tök mind1 hogy fikázod e vagy nem de megnézted a videóját neki meg folyik a $$$$ be szóval : D okos ember(és egyébként ő magát nem énekesnek hanem Művésznek valja) ami való igaz pl rajzol tehetséges jó költő okos ember művelt van 1 könyve amit csak ajánlok figyelmetekbe, értelmes, és alapvetően írással kezdte a pályafutását de ott nemtudta magát kifejezni annyira ezért kezdett zenélésbe : D
2011. aug. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért mert más, mint a legtöbb ember. Elég fura, érdekes, kicsit ijesztő, de nagyon intelligens ember. Na meg ugye elterjedtek a "csirkét ölt" "kutyákat ölt koncert közben", "kivetette a lengőbordait, hogy le tudja magát sz*pni pletykák AMIK NEM IGAZAK. Csak sokan elhiszik. Na meg hát ugye a biblia, az a Szent könyvecske amit rendszeresen éget el koncerteken, az is biztos kiveri a biztosítékot pár embernél. Amúgy nemrég olvastam el a könyvet, nagyon meg lehet belőle ismerni. Leírja a gyerekként megélt szörnyű dolgait, szó esik az ijesztő nagyapjáról, stb.stb. Megértem miért lett ilyen. De nem bánom, nekem nagyon szimpatikus.:3
2017. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!