Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Stephen Tyler (Aerosmith)...

Stephen Tyler (Aerosmith) eddig hányszor esett le a színpadról?

2011. jún. 21. 21:53
 1/7 A kérdező kommentje:
ISmer még más videókat valaki?
2011. jún. 21. 21:57
 2/7 anonim ***** válasza:
de gonosz vagy:)
2011. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Steven Tyler nem Stephen Tyler. Khmm... A nevét nem tudod pontosan de az érdekel hányszor esett le a színpadról... khmm...
2011. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a faszomat. :D steven azért esik le mert csinál vmit a színpadon . nem úgy mint sok mai ... no mindegy. azokban a ruhákban meg azzal a mozgással bárki leesne de milyen jól tudja kezelni máár :DD annyira imádom<3
2011. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hm. 63 éves és mit művel a színpadon, atyaég...! Még jó, h néha megesik pár malőr. Imádom!
2011. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dude falls like a lady... ;D


Egyszer állítólag lábon szúrta magát a mikrofonállvánnyal. Már én is gondoltam rá, hogy összeszámolom hányszor érte baleset. Pl. egyszer régen amikor valami gyerekekkel játszott az egyik kitépte a fülbevalót a füléből és azóta is gondjai vannak a fülbevaló viseléssel.


Vagy a múltkor pl. elvágódott a hotelszobában és kiütötte pár fogát is.

Én sírni és hányni (az idegességtől) akartam egyszerre, ő pedig lazán összerakatta magát és másnap fellépett.


Nem semmi pasas. ;)

2012. jan. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kerestem de hirtelen én sem találtam többet. A 98-as baleset sincs fent youtube-n. Amúgy a második video amit linkeltél kérdező, ott nem Joe Perry lökte meg véletlenül Steven-t? Tudomásom szerint pont egy vitás korszakuk körül van feltéve az a videó.
2015. dec. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!