Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Írnátok külföldi színész...

Írnátok külföldi színész pasikat, akik kevésbé ismertek, jól néznek ki, és 30-40 év között mozognak?

Figyelt kérdés
Tavaly megnéztem egy oldalt,ahol azt írták,hogy Robert Pattinson a legszebb pasi.Alul a hozzászólásoknál valaki írta,hogy XY-hoz képest ez semmi.Megnéztem ezt az XY,valami iszonyat jól nézett ki.Már nem emlékszek a nevére,de annyi rémlik,hogy színész,30-40 évesnek néz ki és nagyon jól néz ki.Mindenhol kerestem de sehol nem írják,és már ezt az oldalt se találom. ://
2011. jún. 22. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Keanu Reeves...Kicsit több, mint 40, eléggé ismert, de hogy a leghelyesebb színész pasi az hót ziher ;)


[link]

2011. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Benjamin Sadler? :P

[link]


Jake Gyllenhaal? :)

[link]


[link]

2011. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
nagyon sok helyes nem híres színészt látni. Jacke szerintem is nagyon helyes, bolond is lennék ha nem tartanám annak...:)
2011. jún. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Jake nagyon helyes sztem is!
2011. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem Ian Somerhalder nagyon bejön, ő 32. rajta kívül amúgy Heath Ledger tetszik nagyon, és Johnny Depp - de ő már 47 éves :)
2011. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem,egyik sem az. ://

Valamiért ahogy most keresni akartam a Jesus név ugrott be,de csak a Madonna exét adta be.Ajj. :((

2011. jún. 24. 19:50
 7/15 anonim ***** válasza:
hogy nézett ki?
2011. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Izmosnak láttam,vagy nagyon rövid és kevés haja volt vagy kopasz volt erre már nem emlékszem.Volt egy kép ahol rizsporos parókát viselt,innen gondolom,hogy színész.Én 40évesnek néztem vagy a körülinek.
2011. jún. 28. 13:43
 9/15 anonim válasza:

[link]

mondjuk van haja de hátha :)

2011. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem ő az. :(((

Pedig felcsillant a szemem a Jesus neven de nem.://

Ahogy beírtam googléba,elől valahol volt egy rizsporos parókás képe.Meg "portfoliók".

2011. júl. 4. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!