Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Emma Watson-nál mennyi lenne...

Emma Watson-nál mennyi lenne az esélye egy átlag embernek párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Szerelemre gondolok.Vagy sztár csak sztárral?
2011. jún. 28. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
0 az esélye. Ezek csak pénzes sztárokkal kezdenek.
2011. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

szerintem simán. a sztárok is csak emberek. oké, persze, nekem is van olyan híresség, akivel úgy vagyok, hogy na ő tökéletes, de azért valahol tudom, hogy ő is csak emberből van.

nem az összes sztár jár sztárral, csak azokat általában jobban felfújják, pl. Angelina és Brad Pitt.

az egyetlen nehézség, hogy hogyan tudnál találkozni Emma Watsonnal. ezt én sem tudom, de ha sikerült, és nem csak úgy, hogy mondjuk egy premieren a tömegből láttad, hanem tényleg van esélyed beszélgetni vele, akkor onnantól tényleg csak azon múlik, hogy hogyan érzitek magatokat egymással. ha pedig minden oké, akkor miért ne lehetne beléd szerelmes... gondolj bele, ha te lennél híresség, neked sem csak olyan ember tetszhetne meg, aki szintén híres. nem azt mondon, hogy 99%, hogy összejön, de azért nem kéne ezt mint lehetetlenség kezelni.

2011. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 valakiakitnemismersz ***** válasza:
66%
hééé! Őt én akarom! :D:D:D szerintem nagyon szép lány :) 14/f
2011. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Ez egy megcsinált csaj, utálom... Nem hiszem hogy akármennyi esélye lenne nála egy civil embernek..
2011. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

A hírességek, csak hírességekkel járnak. Ha én híres lennék, nálam se jöhetne szóba egy átlagember sem.


Amúgy nekem is csak a sztárok közül vannak akik igazán tetszenek. :)

2011. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Uccsó előtti vagyok: Ja és azért sem szokott sztár átlag emberrel járni, mert megterhelő az átlagnak a nagy felhajtás. Ha sztár sztárral jár, akkor mindketten el tudják fogadni a másik körül levő felhajtást... (sz.rul fogalmaztam... :/ )
2011. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
14%

nem szeretek ilyet csinalni,de mindnekit kiábrándítok Emmából.

Íme pár paparazzi fotó,ami arról árulkodik.hogy Emma is egy megcsinált sztár:

[link]

2011. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán a fotó :D Ez max arról árulkodik, hogy ő sem tökéletes smink nélkül és hogy ő is tud beszélgetés közben grimaszolni... :D
2011. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

06-30 18:34

Én kinézetre kicsit átlagos fölötti vagyok(F), mégis vannak olyan képeim, amire ránézek, és azt mondom, hogy erre 10-ből kb 3 pontot adnék magamnak-úgy, hogy nem is vágok grimaszt- és van olyan, ahol azt mondom, hogy te jó ég, milyen jól nézek ki.

És a sztárokról készült képeket profi fotósok csinálják nem mellékesen. A profi fotósok pedig furcsa egy állatfaj, pláne a paparazzik. A paparazzik minél "sz@rabb" helyzetben, minél előnytelenebbül veszik fel a sztárt-persze a kép minősége kritérium- annál jobban el bírják adni. Mivel műtermi, beállított fotóból több ezer darab van róluk, így az nem szenzáció, hogyha előnyös külsővel, gyönyörűen lekapják őket, mivel az a műtermi fotósok dolga. Ellenben hogyha "rossz" szögből, előnytelen fényviszonyok mellett, fura arckifejezéssel veszik fel őket, a sok rosszindulatú azonnal ráharap és próbálják bizonyítani, hogy "nem is olyan nagy szám ez a csaj".


Amúgy kinézetre tényleg nem az a kifejezett bomba nő, akinek mindene a helyén van. Ennek ellenére nekem most ő jön be a legjobban a "sztár" kategóriából, pedig vitathatatlanul van nála sokkal szebb nő még a környezetemben is. Mégis valahogy a stílusa, a járása, a kisugárzása nem azt mutatja, hogy olyan pökhendi, mint a többi sztárocska. Bár lehet, hogy ez az imidzse része, mindenesetre én szeretnék abban a hitben élni, hogy valóban ilyen a leányzó és nem rontotta meg a hírnév és a bankszámláján lévő 50+millió font. Nagyon szerencsés lány tele szerencsével és talentumokkal, szívesen lennék a barátja helyében.

2011. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Úgy érzem, hogy ebben a kérdéskörben eléggé sok megkeseredett és rosszindulatú ember van jelen.


Láttatok egyáltalán interjúkat Emmával? Én rengeteget és bátran állíthatom, hogy ő az a híresség, aki nincs elszállva magától. Megmaradt annak az egyszerű lánynak, aki volt régebben is. Intelligens és szép is, nem mellesleg megáldotta az isten egy jó nagy adagnyi tehetséggel. Az is pozitív, hogy jár egyetemre, képzi magát, mert tudja, hogy a siker mulandó dolog. Két lábbal áll a földön, nincsenek botrányai. Ő is emberből van, ugyanúgy nézhet ki cafatul, mint másik hétköznapi ember.


Kérdező: Szerintem simán lehetne esélyed. Ha jobban belegondolunk, Emma eddig sem járt valami hű de nagy világsztárokkal.

Személy szerint én szívesen leülnék vele egy kávézóba és csak beszélgetnék vele úgy unblock mindenről. Életről, hírnévről, divatról, suliról, bármiről. Ő igazán egy jó barátnő típus.

2011. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!