Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Meghalt Amy Winehouse, hallott...

Meghalt Amy Winehouse, hallottátok?

Figyelt kérdés

Tudom, nem jó kategória, de szeretném, ha itt maradna.

Most breaking news a BBC-n. Ma találtak rá a házában.


2011. júl. 23. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú, hogy egy fiatal nő meghalt, de saját magát tette tönkre. Csak azt lehetett róla hallani, hogy drogozva és piásan miket csinált. Élhetett volna még bőven, de ez az életmód nem biztosíték a hosszú életre.


És ő már nem az első sztár aki a drogok és a pia miatt meghalt. Ott volt Brittany Murphy, Elvis, Kurt Cobain, Heath Ledger, Bruce Lee stb stb...És hány olyan van aki rendszeresen jár(t) elvonókra: Britney, Robbie Williams, Lindsay Lohan, stb.


Azoknak a sztároknak van szerencséjük akiket ki tudnak rántani ebből a függőségből.

2011. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
42%
Én örülök ennek, végre egy rossz példaképpel kevesebb. Reméljük, a többi borányceleb is követi.
2011. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 A kérdező kommentje:

Még nem tudni miben halt meg. 4-kor vki hívta a mentőket, akkor már "did" volt, ahogy egy jó skót mondja. Vajon mi visz ide egy fiatal nőt, h lassan, de biztosan lerombolja és megölje magát?

Egyébként azért nagyob hí ez, mert a norvégokat senki nem ismerte, őt meg mindenki, sok pénze is volt. Tudjátok, a pénz beszél. De vajon jót mond-e?

2011. júl. 23. 19:17
 34/80 anonim ***** válasza:
64%
sajna Lindsay lesz a következő..:S
2011. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 A kérdező kommentje:

"nagyobb hír" akart lenni


Janis Joplin is 27 évesen halt meg túladagolásban, ő is hasonló kaliberű volt, mint Amy.

2011. júl. 23. 19:19
 36/80 anonim ***** válasza:
93%
nem szégyenlitek magatokat??Itt viccelődtök egy emberen aki elhunyt!R.I.P :( :( :( lehet,hogy drogozott meg minden,de én akkor is szerettem :(
2011. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
100%
MOst megy az rtlen
2011. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az ő hibája. Hol vannak, akik ezekből az emberekből élnek. Fiatalon nem tudják feldolgozni a sikert. Nem kéne foglalkoztatni, amíg ilyen gondjaik vannak,segíteni kéne nekik, csak sajnos így még több pénzt hoznak.
2011. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
78%

én tényleg sokkal inkább együtt tudok érezni a norvég áldozatokkal



100% h drog miatt halt meg

de nyilván meg kell várni a szakértői véleményt

2011. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó fellépése Belgrádban iszonyatos volt. Félig öltözötten, bedrogozva és részegen ténfergett a színpadon, énekelni se tudott. Botrányos videó került fel a netre. Aztán lemondták az összes koncertjét, a Szigetet is, arról volt szó, hogy elvonóra megy. A másvilág is elvonó, többet nem iszik, drogozik.
2011. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!