Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A sztárok\celebek nyíltak,...

A sztárok\celebek nyíltak, közvetlenek, kezdeményezőek a többi ember felé?

Figyelt kérdés
... v pont h nem?
2011. aug. 26. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ kiről beszélünk.Van olyan sztár aki elmegy a sikoltozó tömeg mellett úgy, hogy rájuk se néz, de van olyan is aki, szívesen osztogat autogramot és fotózkodik is.Én inkább az utóbbival szoktam találkozni.
2011. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, de sokkal inkább arra vagyok kíváncsi (külyén tettem fel a kérdést) hogy anélkül is válhat sztár\celeb valakiből, hogy az elején ilyen lenne? Vagy az elején, amíg még nem vált híressé, addíg muszáj ilyennek lenni h megkedveljék?
2011. aug. 26. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó részt nem értettem, de én akkor most úgy válaszolok, ahogy van abban a zöld dobozban...

Nos, én Fluort hozom fel példának, meert sokan azt hiszik hogy beképzelt. Pedig ku.rvára nem az.

Szóval én bevallom, szeretem. Két élményem is van ezzel kapcsolatban. Az egyik: Június végén voltam az egyik fellépésen. Éjjel fél egykor volt. Kb. 15-en lehettünk ott, szóval inkább ilyen beszélgetősre sikerült a dolog, elég családias hangulat volt. :) Én voltam az első, aki aláírást kért tőle. Vittem a Fluor CD-met és megkérdeztem hogy ezt aláírnád. Aláírta, majd mondta, hogy hozott magával autogram kártyát, ha szeretném, aláírja nekem névreszólóan. Mondtam hogy okés. Kérdezte hogy mi a nevem, megmondtam, és aláírta. Nagyon közvetlen és aranyos volt. :)

A másik meg augusztus 5.-én volt (Fluor szülinapján, éjjel 00:00):

Lement a buli stb... Volt a dedikálás, és amikor én kerültem sorra, odanyújtottam az ajándékot, amit vettem neki (fura rácsú, fekete partyszemcsi),

Én: Boldog Szülinapot!

Ő: Jaajj, ezt nekem hoztad? :)

Én: Igeen. :)

Ő: Tényleg? :)

Én: Igeeen. :))

Ő: Jajj, köszönöm, ilyen partyszemüveget nem is láttam, és illik is a szerkómhoz. (fekete felsőben volt) :D


Aztán dedikálás fénykép stb.. :)) Nagyon jól éreztem magam mindkettőn. :)

2011. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*Ő: Jajj, köszönöm, nagyon aranyos vagy, ilyen partyszemüveget nem is láttam, és illik is a szerkómhoz. (fekete felsőben volt) :D
2011. aug. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

értem értem... jo mondjuk azt tudm h fluor közvetlen.


De inkább a nagy ilágsztárokra gondoltam, és úgy értettem h. ha valaki nem közvetlen, nem nyílt a többiek felé stb ... attól még lehet-e híres?


lehet megint ugyanazt írtam le... :D nade valaki csak megérti

2011. aug. 26. 23:49
 6/7 anonim ***** válasza:
A beképzelt sztároknak kevesebb a rajongójuk.Ha korábban fennhordták az orrukat, akkor muszáj változtatniuk rajta mert árt az imidzsüknek.Kevés olyan híresség van aki meg meri kockáztatni, hogy lenézi a rajongóit vagy más embereket.Szinte minden világsztár közvetlen pl:Beyonce, Taylor Swift, Rihanna, Shakira, Katy Perry, Adam Lambert, Bruno Mars...stb
2011. aug. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Tudtam,hogy azt a mocskos bu.zi fluort fogja valaki felhozni.Az nem közvetlen csak egy ingyenélő köcsög,veled is csak azért jó pofizott,mert meg akart ba.szni.
2013. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!