Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek sp-ről? ˙...

Mi a véleményetek sp-ről? ˙ (mert szerintem helyes :$)

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
azért mert olyan b*zis stílusa van meg arcba fésült haja,nekem még nem jön be.Ha nem is ismernéd,és szembejönne velem az utcán,azt mondanám,ki ez a buzeránt aki ráadásul emónak próbál látszani? :D
2011. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Unalmas, semmit mondó, tré.
2011. szept. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Unalmas, bűnronda, egoista, nem ért a zenéhez, a legtöbb lány érte rajong mert nekik bejön az ő "zenéje" már ha lehet annak nevezni.
2011. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Yutubon a videói alatt komentek vannak ...Olyan :hogy -helyes,-cukifiú meg még ilyen hülyeségek. Most öszintén -.-" a rajongói nem a zenéjéért szeretek hanem mert ő " sp " .Most öszintén ha mondjuk nem lett volna hires és mondjuk az utcán meglátnád tetszene ?! -gondolom rávágnád most hogy igen- csak kár hogy akkor 88% az esélye hogy életben láttad volna . Szoval amúgy meg szerintem hülye mert mindenhol azt nyilatkozza " rajongóval nem jön össze" . Akkor egyedül fog meghalni ... szooval . miről is beszélünk ... ? L/ 15
2011. szept. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
bocsi a szóismétlésért !! L/15
2011. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Hát ömm... Semmi mert nem érdekel az egész "ember" úgy ahogy van!!!
2011. szept. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem tehetségtelen.

a kislányok csak azért szeretik mert szerintük "édi".

Szerintem undorító,és rontja is a magyar zeneipart.

Pl: Sub Bass Monster 100 szor jobb mint SP szerintem.

2011. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mus musculus ***** válasza:
Pocokfej, bár Fluornál még mindig elviselhetőbb.
2011. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Stílustalan, tucat. Jönnek mindenhol ezek a dumák hogy : azért bu*i mert ad magára?

ha erről van szó, inkább vagyok együtt egy szakadt tróger punkkal aki nincs elszállva magától, mint egy ilyen beképzelt, jólfésült kissráccal.

2013. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!