Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Téged érdekel, hogy mi történi...

Téged érdekel, hogy mi történik Sthol Andrással? Mi a véleményed erről az egész dologról ami miatt börtönbe kell mennie?

Figyelt kérdés

Szerintem megérdemli és még több időt kaphatna, ha pl. én csináltam volna ezt egy hónapon belül leültettek volna 5-6 évre nem pedig hónapokig tárgyalták volna az ügyet...nagy dolog,hogy ő híres véleményem szerint ez nem kéne,hogy számítson, meg nagy dolog,hogy beszél a drogról a fiataloknak....a minap volt a tévében,hogy egy grafitis több évet kapott mert firkálta a falat,viszont,hogy enyhítsék a büntetését egy csomó falat lemosott és erre éveket kapott ami miatt öngyilkos lett.

Tudom hogy már kivan ez beszélve,de engem felháborít,hogy ez a dorogs alkoholista tolvaj 5 hónapot kapott mert ő egy celeb...


2011. szept. 9. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, elejinte engem is nagyon foglalkoztatott a téma, és sokszor háborogtam miatta, hogy egy "mezei ember" (már elnézést, hogy így írom, természetesen én is közéjük tartozom) ennél sokkal nagyobb büntetést kapott volna, mint egy "celeb" (aki megjegyzem, ugyan olyan, mint mi, "mezei emberek"). Aztán megnéztem egy csomó "okos" műsort (pl. Aktív, Fókusz, és a többi "csoda"), aztán rájöttem, hogy akkora feneket kerítenek ennek az egésznek, hogy csak na! Már nem azért mondom, de ha tegyük fel Kis Pista karambolozik Nagy Józsival Karakószörcsögön, akkor arról nem jön egy híradás sem, egyszerűen börtönbe kerül Kis Pista, amiért a balesetet okozta, leüli a büntetését, majd kiszabadul. Utána pedig úgy fognak ránézni, mintha legalábbis az anyját gyilkolta volna meg, pedig Nagy Józsinak egy haja szála sem görbült.

Szóval nekem az a véleményem, hogy nem kellett volna erről ennyi hírezni, kiszínezni stb., hanem csendesen tárgyalni, leülni a büntetést, majd élni tovább (mert biztos vagyok benne, hogy a szabadulás után is kap majd szerepet, mert akkor meg azért lesz sztár, mert "Stohl András kiszabadult a börtönből", "Stohl András hősiesen leülte a bünetést" és a többi, és a többi.


Különben magát az embert kedvelem, semmi bajom sincs vele, jó színészek is tartom, de ez a nagy felhajtás az ügy körül már túlzás.

2011. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!