Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért ilyen ellenszenves sok...

Miért ilyen ellenszenves sok embernek (Kovács) Ákos?

Figyelt kérdés

Elsősorban a 30 körüli férfiakat kérdezném, már leggyakrabban ők nem bírják annyira..


Ha lehet kulturált válaszokat!


(Mielőtt valaki azzal jönne, hogy kérdezzem meg tőlük, már megtettem.)


2011. okt. 28. 10:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

Válaszolhatok? 19 éves csaj vagyok.

A 30 éves pasik pont nem fognak őszinte véleményt mondani, mert semmi pénzért nem ismernék be, hogy sokukkal szemben Ákos:

1) még 43 évesen is baromi jó tartja magát. Mondhatnám, ahogy idősödik, egyre jobb pasi lesz:D És szerintem a legtöbb nőtársam egyet ért velem ebben:)

2) Baromi kreatív, tehetséges, bejött neki az élet.

3) Sok pénze van, amit Magyarországon nem sok előadóművész mondhat el magáról, de neki sikerült idáig feltornásznia magát.


Amiért a legtöbb ember nem bírja (nem csak a 30 éves pasik):

Bátran kimondja a politikáról, világról és vallásról alkotott véleményeit. Sokszor nem értek vele egyet, de ettől függetlenül bírom, mert szeretem, ha valaki nem rejti véleményét véka alá. Megjegyezném, sokszor nagyon rátapint a lényegre, sok jó dolgot is mondott már.

És végül, de nem utolsó sorban, rettentően magabiztos, tisztában van saját magával, tudja ki ő, mit akar még az élettől, kiforrott személyiség. És ez sugárzik is róla. Nincs benne semmi megalkuvó, nem akar tetszeni a nagyközönségnek, magát adja.

Ennyi. Szerintem minden okot felsoroltam:)

Én amúgy szeretem Ákost, főleg a zenéjét. Bár azt mondanám, egy 5-6 éve még szimpatikusabb volt, azóta sokat változott, de attól még bírom.

2011. okt. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nos igen, talán ez a magabiztosság dolog áll a háttérben. Köszi a választ! :)
2011. okt. 28. 12:18
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Én 19 éves vagyok és lány. Nekem egyáltalán nem jön be a zenéje. Nem azt mondom, hogy rossz, csak egyszerűen nem tetszik. Emellett jó pasinak sem mondanám. És azt sem értem, hogy miért van elájulva tőle meg a zenéjétől mindenki.
2011. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%

Azért, mert jó zenéje van, attól függetlenül, hogy neked

tetszik-e vagy sem.

2011. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit meggyőzni arról, hogy jó-e vagy sem én csak azt kérdeztem miért utálják ennyire?
2011. okt. 28. 20:20
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Mert egy hihetetlenül önelégült, irritáló manus. Mindenkivel lekezelő, aki az "elképzelt rangján" aluli (régebben az egyik road-teamjével dolgoztam, úgyhogy sajnos személyes tapasztalat) és tele van felesleges, idióta allűrökkel. Úgy járt-kelt, mint valami istenség.

A nyilatkozataiban egyfolytában mások zenéjét fikázza holott az övé sem olyan nagy szám, mint ahogy a hype tupírozza.


Remélem kultúrállt voltam.

2011. okt. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Olyan vicces, hogy egy itt feltett kérdésnél, mindig van olyan válaszoló aki ismeri az adott sztárt. Ezt nem az itt kommentelőnek szánom, csak megjegyezném. Nem mellesleg találkoztam már vele személyesen én is. 2-3 mondatot váltottunk és hihetetlenül jófej volt. Ami a mások fikázást illeti..tudod Ő arról beszél, amiről kérdezik ;)
2011. okt. 29. 13:24
 8/21 anonim ***** válasza:

Én egy Ákos rajongó vagyok, voltam..

Szeretem a dalait, mert megérintenek és olyan dolgokról énekel amit én is érzek , de nem tudom olyan szépen szavakba önteni, mint ő.

Régen imádtam az ő személyét , de mára ez elmúlt. Kiábrándultam belőle, mert egoista és sajnos tényleg nagyképű :/ de a dalaitól mai napig libabőrös leszek. :)

2011. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom...

Nem vagyok férfi, sem 30 körüli:-D

De nagyon szeretem a hangját, és a zenéi olyan mondanivalóval bírnak, amit nem sok előadóra jellemző (legtöbben énekelgetnek a semmiről, amit eléjük tolnak, csak szóljon, azt kész...)

Elvontabb kategória, de elgondolkodtató, van értelme a zenéjének.

Korához képest tényleg jól néz ki:-)

A személyiségét nem ismerem...

2011. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én sok 30 és az feletti pasikról tudok akik szeretik Ákos zenéjét. Nem értem, szerintem pont a fiatalabb korosztály nem szereti... De hogy miért? Más stílust szeretnek... Nem lehet minden ember egyforma...
2011. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!