Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi az igazság Michael Jacksonn...

Mi az igazság Michael Jacksonnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam,hogy homoszexuális volt,valahol azt hogy aszexuális.Állítólag a gyerekek se az övék,mivel akkor barna bőrűeknek kellene lenniük.Illetve azt is olvastam,hogy meg se halt,aminek nagyon örülnék:),csak valahol elbújt a világ szeme elöl.Mi az igazság ezekkel kapcsolatban?
2009. júl. 19. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Hát nem értesültél arról h az egész cirkusz csak a pénmz miatt volt, és az állítólagosan megpedofilkodott srác bevallotta h az ég adta világon semmi nem volt, csak a pénzért tette.

Undorító, de látod így legyen sztár valaki ...

Hát aztán hogy meleg volt-e amúgy vagy sem .. erről vannak pletykák, de tulképpen nem mindegy?

Hát azért az elég vszínű h meghalt, de ki tudja, manapság már azt se lehet elhinni, amit videofelvételen mutatnak ....

2009. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Gondolod, hogy van itt valaki aki ismerte személyesen és eléág időt töltött vele, hogy megtudja mi az igazság? Vagy miből gondolod, hogy tud itt bárki válaszolni?
2009. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Figyelj, szerintem olvasd el a Moonwalk című könyvét, ez Michael önéletrajzi könyve, ő írta.

Ami abban le van írva, biztos h mind igaz.

Viszont ezt a könyvet 29évesen írta, ezek a dolgok amikre nem tudjuk a választ, nincsenek benne, ezek már a könyv megjelenése után történtek.

DE, a könyv elolvasása után, egy körülbelüli képet tudsz kapni erről az emberről, a lelki világáról és a gondolkodásáról, és aztán majd magadban el tudod dönteni, h szerinted igazak-e vagy sem ezek a pletykák.

2009. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
33%

Pénzért sok mindent meg lehet venni,

de amint látod, a "nagy visszatérést" nem tudta megvásárolni.


Isten szeme mindent lát.

2009. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
a gyerekei tényleg nem az övék voltak. lombikbébi programmal születtek mert jackonak nem lehetett gyereke. és nem volt pedofil. tényleg az a fiu bevallotta hogy csak hazudott amikor azt mondta hogy jacko molesztálta. és téynleg meghalt. RIP
2009. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Michael Jackson heteró volt, vagyis normális szexuális beállítottságú. Igaz, nem falta a csajokat, de ezt csak becsulni lehet benne, orok gyerek volt.

A gyerekeknek tényleg nem o a vér szerinti apjuk, mivel Michael meddo volt... meddore verte szegényt az apja, tonkre tette az életét:( Nem tudom, ki lehet a gyerekek valódi apja és anyja, de ez már nem a mi dolgunk.

Sajnos már tényleg nem él, és ezt onnan tudom, hogy volt nálam a lelke, és nem csak nálam... Bár tényleg jó lenne ha még élne, boven lett volna még ideje! Szegénykémet tonkre tették a pletykák, vádak, média. Gyógyszerfuggo lett és olyan eros altatókat/nyugtatókat szedett, amiket a kórházakban használnak, pl. altatáskor.

Élete végéig megmaradt benne a nyom, ahogy az apja bánt vele gyermekkorában, bizonyára sosem szerethette.

Tudom milyen érzés, nekem is szornyu apám volt, másfél éve el is koltoztunk, de még mindig nyomok vannak bennem, félelmek és gátlások.

Jackson egy legenda, aki igazából sosem fog meghalni! Még mindig érzem az osszekottetést a lelkével:)

2009. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nikaa11 ***** válasza:
Érdeklődni szeretnék hogy Michael saját maga mondta hogy meddő volt???? ugyanis rá lehet keresni Omer Bhatti nevére ő most 25 éves és Michael első gyereke!!! még Josef Jackson is elismerte! na akkor mikor lett medőőő?
2011. okt. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt kijavítanám, hogy de, igenis, falta a csajokat! Főleg az Off The Wall korszakban! Imádott csajozni!

Ez így igaz! Az nőket édesemnek, vagy bébinek szólította.

Ez tök édes szerintem.

Egyébként és azt megerősíteném, hogy igen, az ő gyerekei, vér szerint! Sőt, mi több, az első kettő természetes úton fogant meg! A harmadik gyerek van béranyától.

És még azt hozzátenném, hogy Omer Bhatti is az ő gyereke. Pia Bhatti, egy norvég rajongó az anyja...

2016. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!