Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Pitbullról,...

Mi a véleményetek Pitbullról, mint énekes/előadó? Menő? Miért csinál vele egy csomó ismert énekes duettet?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 13:16
 1/4 anonim válasza:
100%
Én személy szerint nem igazán kedvelem, és zenéje(amennyiben azt annak nevezzük) sem igazán jön be, viszont mindenképpen ismert és menő, ezért a fiatal, feltörekvő énekeseknek jó "ajánlólevél", ha duetteznek vele.(13/L)
2012. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem kedvelem, nem tartom egy nagy tehetségnek. És nem értem, hogy a (szerintem nála nagyobb) sztárok (Jennifer Lopez, Usher...) minek áll vele össze. Ki ez egyáltalán?
2012. aug. 31. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos, neve az már van. Jennifer Lopez visszatérésékor kellett valami, ami felkarolja, és az On the flour remekül sikerült, meg aztán, a nézők szeretik, többynira jó énekesekkel csinál nagyon jó duetteket. Én szeretem is meg nem is, tudok nagyon rossz zenéket mondani, de manapság egyébként már minden énekes rapperrel dalolászik a klippjében, a rapperek közt pedig az egyik legismertebb.
2012. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó:már megbocsáss de sztem pitbull aligha tudja h mi is az a rap :) jó lehet h több oldal azt írja róla h az de semi köze nincs a zenéjének a raphez.jó anno 2004-ben talán annak lehetett mondani de mióta mindenkivel öszeáll vagy ő vele állnak össze azóta csak egy idióta popsztár akinek a zenéjét a rádióban tv-ben egy nap milliószor hallod, h mr worldwide,dale meg még az egyéb ilyen beszólásokat melyről már meg lehet ismerni.am kérdésre a válasz:nem menő de tutira nem,és h miért csinál vele mindenki zenét arra az előzőek már jól leírták az igaz választ
2012. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!