Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Csobot Adélról (xfaktoros)?

Figyelt kérdés
Szerintetek tényleg olyan jó hangja van hogy idáig eljutott?? Szimpatikus nektek? Szerintetek természetes vidám csak vagy nagyon irritáló és beképzelt?? hm??
2012. okt. 10. 15:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek szép?? Most olvasom hogy nagykároly szépevolt.. Hát én nem vagyok tőle elájulva van aki sokkal szebb nála. :/ Szerintetek szép??
2012. okt. 10. 15:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy semmi zenei tehetsége, mint a többinek. Akkor már inkább egy szelet dobostortát szavaznék be :D
2012. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó a hangja, és csinos, szép lány, de a viselkedése egyszerűen kibírhatatlan. Nevetgél, affektál, dobálja magát ide-oda... Így egyáltalán nem szimpatikus, és nem is vittem volna magammal az élő showba, mert bár nincs rossz hangja, voltak nála sokkal jobbak is.
2012. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

MÁR NAGYON UNOM!

(Miért kell ennyi kérdést feltenni róla? Mindig lesz, aki nem szimpatizálja és olyan is lesz, aki rajong érte...)

2012. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jóó csak érdekelet hogy ki milyen véleméynnel van róla. Engem is irritál nagyon hogy olyan erőltetetten mozog a színpadom meg rázza magát :S Meg ahangja se olyan jó..
2012. okt. 11. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szép még csak nem is szimpatikus! Annyira kényes hogy arra szavak nincsennek. Mikor Malek közölte vele hogy viszi az élőshowba, az a nyávogás amit levágott... be tudtam volna húzni neki egyet.
2012. okt. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hangilag jó, a viselkedése is rendben van számomra...
2012. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amikor megjelenik a képernyőn egyszerűen kifutnék a világból is egyszer volt jó amikor legelöször énekelt és onnantól kezdve már azt hiszi ő a nyertes!! persze ez egyéni vélemény!!
2012. okt. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!