Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Csobot Adélról?

Mi a véleményetek Csobot Adélról?

Figyelt kérdés
Nem a róla keringő pletykákra gondolok
2012. okt. 17. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
megjátszós kis színésznőcske, irritáló. Miért, van róla pletyka? O.o
2012. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
AHogy az első mondja .. attól függetlenül nem tiltakoznák ha előttem térdelne
2012. okt. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
36%
roman ribanc.
2012. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
Huu engem irritál. Mikor harmadszor is továbbrugdosták elhatároztam h nem nézem tovább a műsort, mert egyszerűen ideges leszek a vergődésétől:D
2012. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Nem bírom őt,nagyon unszimpatikus.

Plusz még őrült szemei is vannak,nem szexi őrült hanem "ha szakítasz velem visszaosonok a lakásodba és a polóidat szagolgatom miután megfőztem a kutyádat" őrült.

2012. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
31%
Én nem tudom miért rühelli mindenki, szerintem cutie, és ezt nem azért mondom mert pedo vagyok :DDD.
2012. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%

Nem vagyok egy X Faktor rajongó (a koromnál fogva), de a múlt hetit megnéztem kíváncsiságból többek között Csobot Adélt is.

Nem értem a fanyalgókat, igen csinos, jó mozgású lány, a hangja is megvan hozzá, hogy nagyon jó énekesnő legyen.

Szerintem a fanyalgás amit eddig tapasztaltam, simán női irigység, féltékenység, nem hiszem, hogy a fiúk többségének ne tetszene, és úgy gondolom, ez a legfontosabb.

2012. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Hiperaktív és magabiztos.Szerintem nincs ezzel semmi gond.Jó, hogy ennyi életkedv van benne és a hangja is jó.Az a véleményem, hogy sokan lennének olyanok mint ő...
2012. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsó teljesen igazad van,múltkor(bár nem bírom őt)tényleg nagyon jó volt.Csak az a baj,hogy az előtte lévő elbénázott produkcióit nem láttad.
2012. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mármint utolsó előtti.
2012. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!