Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek mi a szimpatikusabb?...

Nektek mi a szimpatikusabb? Ha egy sztár tele van botox-szal és mindenféle műtéttel, de fiatalos, vagy ha látszódnak a ráncai, de legalább természetes?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

a botox jó dolog, így ha valaki nem akar nem kell úgy kinéznie mint egy shar-pei kutyának.

Egyszer ha ráncos leszek, lehet én is fogok botoxot használni.

Persze vannak nagyon vaskalapos emberek is akik nagy "ellenesei"

2012. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A természetesség felé hajlok, szerintem természetes dolog, hogy valaki öregszik, ha lenne rá pénzem se valószinű, hogy rávenném magamat. Ha van egy párom az úgy szeret ahogy megszülettem, öregen meg kinek csípjem ki magam? De egyébként nem olyan nagy dolog, csak ha fiú lennék számomra imponálóbb lenne, hogyha olyannak látom a csajt ahogy valójában kinéz, ha ráncosan, akkor ráncosan. Na de ízlések és pofonok! :) Végszóként pedig a sztárokra felnéznek. Nekik talán esedékesebb a dolog, vagy vállalod a ráncaidat ( hiszen attól, hogy híres vagy te is ember vagy.. ) vagy pedig megcsináltatják ezt a tényleg nem nagy kunszt kezelést, hogyha nem akarják, hogy a csapból is az follyon, hogy bizony felette is eljárt az idő! Szerintem ! :D
2012. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki igazán nagy színész, mint Meryl Streep, és a természetesség híve, mint ő, az nekem imponál.
2012. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem meg attól, hogy valaki öreg még nem kell olyan öregesen kinéznie...

A botox jó dolog, csak a begyöpösödött igénytelen emberek fujjognak rá

2012. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Hiába botoxszol, a kora akkor is látszódni fog rajta, mindenki tudja hány éves. Nem lehet megállítani az öregedést, fiatal szerepeket játszani 60 évesen is. Annyi más kezelés van, és ha valaki nem égeti két végén a gyertyát, akkor nem kell a saját nagyapjának kinéznie 50 évesen.
2012. nov. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!