Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ben Barnes meleg?

Ben Barnes meleg?

Figyelt kérdés
Soha nem látni lányokkal, több éve a nyilvánosság előtt van és igazán egy lánnyal sincs közös képe vagy bármi más és azt is észrevettem (youtube-os interjúk) ha a pasikkal beszélget kicsit olyan mintha flörtölne.

2013. febr. 16. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ő mit mond?
2013. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igazából én még nem is hallottam lányokról beszélni..
2013. febr. 16. 22:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, hogy ő meleg? Mert akkor az. Ha azt mondja, hogy nem az, akkor nem az. Ha nem nyilatkozik erről, akkor nincs hozzá közünk.
2013. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi vagyok
2013. febr. 16. 22:43
 5/8 anonim ***** válasza:
De mi nem tudunk erre válaszolni. Ben Barnes az egyetlen ember a Földön, aki tud. Keresd meg, és kérdezd meg tőle.
2013. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos azóta sem tudtuk meg a választ. Bár volt több nő akivel hírbe hozták, de sztem egyik sem volt elismerve mint kapcsolat.

Sztem abszolút jogos a kérdés, mert ebből kiindulva nekem is ez a megérzésem támadt. Kíváncsi vagyok hogy csak azért nem jelent meg semmi a sajtóban mert nem akkora híresség, és nem érdekel olyan nagy közönséget mint egy Brad Pitt vagy ennyire óvja a megánéletét.. vagy esetleg tényleg ennyire szingli módban nyomja :D De mind1 is sok boldogságot neki!

2021. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De volt neki 1 szőke színésznő barátnője. Nem is olyan rég. Szerintem nem meleg. És iszonyat heelyes
2023. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hangja gesztusai alapján bőven lehet meleg

Ráadásul már 42 éves és se gyerek se feleség...

jan. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!