Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért mondják, hogy "gorilla"...

Miért mondják, hogy "gorilla" arca van Rihannának?

Figyelt kérdés
[link] Ez pl mitől "gorilla arc?" .. Vagy tudnátok nekem olyan képet linkelni, ahogy szerintetek "Gorilla arca" van?
2013. febr. 20. 14:55
 1/7 AccountManagerkovács ***** válasza:
A széles, lapos orra és az állkapcsa miatt mondjuk? Sosem hallottam ilyesmiről, de el tudom képzelni.
2013. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megnézed Rihanna és egy gorilla arcát akkor szerintem látod hogy hasonlít:D
2013. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Rihanna nagyon szép! Egyáltalán nem gorillás!
2013. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt én sem állítottam hogy nem szép. Szerintem is gyönyörű:D Csak kicsit hasonlít az arca. Ennyi:D
2013. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

[link]

[link]

[link]

MArhára nincs száp arca ne hargudj

2013. febr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ahogy ránézek valami szembetűnik, bár nem igazán tudom mi. Nem mondom, hogy csúnya, de azért valljuk be sokkal szebbek is vannak nála! (bár a szépség mindenkinek más, de van egy típus amelyre igen kevesen mondják, hogy csúnya!)
2013. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jesszus :D ez a "gorilla-arc" dolog egy baromság, akinek nem tetszik tartsa meg a véleményét és nézzen tükörbe :D sztem
2013. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!