Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A kevésbé sikeres, vagy már...

Desiree91 kérdése:

A kevésbé sikeres, vagy már "korosodó" zenészek miért utálják annyira a fiatal, befutott, tinik körében népszerű énekeseket, zenekarokat?

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Konkrétabban?
2013. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Azért, mert tudják, hogy a tini libák már nem őket fogják benyáladzani, hanem az új bandákat. Vagy talán még azért is, mert tudják, hogy most az újat szereti mindenki. Gondolj bele, ott van egy baromi idős, vén öregember, akinek már csak a hangja maradt meg, vagy már talán az sem, és ott van az új, helyes, befutott, jó hangú srác, akkor a stúdió naná, hogy nem az idősebbre fog lecsapni.

Illetve el tudom még azt is képzelni, hogy régebben teljesen más volt a - mondjuk - pop, mint most. Hasonlíts össze egy... tudom is én, Michael Bublé-t egy One Directionnel. Jó, Michael nem olyan idős, deee... Marilyn Manson és One Directioon. Érted, mit mondok? (Bár Marilyn sem a legjobb példa, de valószínüleg rájöttél, miről írdogálok)

2013. márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azért, mert az általad felsorolt "énekesek, zenekarok" SZAROK.
2013. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!