Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alföldi Róbert jó pasi szerint...

Alföldi Róbert jó pasi szerintetek?

Figyelt kérdés
Az egyik darabban levetkőzött, és jó kis teste van, lehetne fiatalabb. Nektek tetszik?

2013. ápr. 21. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fiatalon is tetszett. De mivel homo, igy nőként sok esélyünk nincs nála.
2013. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Pár éve nagyon tetszett. Az utóbbi idoben viszont már semmi vonzót nem látok benne.
2013. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Szívesen megismerkednék vele, mert erős jellemre vallanak a nyilatkozatai, és egyébként valóban jól néz ki (én is láttam az Angyalokat, ha arra gondolsz:)).

Persze az interjúkból nem derül ki, hogy magánéletében, párkapcsolatban vajon hogyan viselkedik. Egy híres emberhez amúgy is nehéz lenne közeledni, legalábbis engem feszélyezne.

2013. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
YES!!!! :D
2013. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem jó pasi :P meg tudnád mondani légyszi, hogy melyik darabban vetkőzött?? :)
2013. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az Angyalok Amerikában című darabban látható alsógatyában. Kulka János is megszemlélhető lengén öltözve. Mielőtt bárki b.zizni kezdene: orvosi vizsgálat van az említett jelenetekben.
2013. máj. 25. 13:35
 7/10 anonim válasza:
100%
Szerintem is jó pasi!:D tényleg kár érte... :(
2013. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
igenigenigen az :D
2013. nov. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Az nem kifejezés :D Imádom a pasit, hihetetlenül édes a nevetése, van humora, szerintem nem kicsit szexis, és hát... egyszerűen imádomm *-* heti hetesből régóta ismerem, x faktort is csak miatta nézek, az pedig egyáltalán nem zavar, hogy meleg, sőt. :)
2014. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Alföldi az egyik legjóképűbb és legintelligensebb pasi a magyar médiában -és egyben az egyik legmegosztóbb személyiség is, de az már más téma. Függetlenül attól, hogy meleg, szerintem nők ezreinek szívét dobogtatja meg egy cuki mosolyával vagy nevetésével. És ahogy fentebb említettem, okos, művelt, remek színész is. Az X-Faktornak is ő az egyik vezető személyisége, nem véletlenül. Lehet, hogy sokszor nagyon "megmondónak" tűnik, de legalább nem kertel és nem mézes-mázaskodik. Egyszóval Alföldi egy jelenség, aki mellett nem lehet elmenni.
2014. okt. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!