Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen lehet egy vilagsztar...

Milyen lehet egy vilagsztar telefonja?

Figyelt kérdés

az a kerdesen lenne hogy a vilagsztarok telefonja mindig a legujabb? mert ok azt "mert en megtehetem' alapon csinaljak?

Azt tudom hogy wiz khalifanak a legujabb iphone 5 van. de pl eminemnek, snoop doggnak vagy dr drenek milyen telefonja lehet?:DDD


2013. máj. 28. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül azért, mert megtehetik! Nyilván a legtöbbnek iphone 5-öse van, de pl Rihannának HTC-je (még nem tudom h az van-e, de nem olyan régen még az volt). Ez azért van, mert sokszor ingyen kapnak egy vadiúj modellt, hogy ezzel is hirdessék a márkát! (Mert ugye sok fan akar olyan telót, mit amilyen a kedvencének van.)


Ők is csak emberek, olyan telefont vesznek maguknak, amilyet szeretnének és amely megfelel az igényeiknek!

2013. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül a legújabb. Természetesen vannak olyanok, akiknek ez nagyon fontos, de van olyan sztár, akinek nem létfontosságú, hogy a divat legújabb darabja legyen! Vannak, akik ragaszkodnak egy-egy kedvenchez, de nyilván olyanok is akik alig várják, hogy egy cég piacra dobja a legújabbat ! És ahogy az előttem író is válaszolta, olyanok is akadnak akik reklámoznak!
2013. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
így van, akiknek a legújabb csúcsmodell van, azok általában szponzortelefonok. aki nem áll be a sorba, a legtöbbjüknek számunkra meglepően semmit se tudó telefonjaik vannak. például ha most főként az amerikaiakat nézzük, van akik a verizon-nál vannak, ahol a telefonjaik CDMA hálózaton kommunikálnak, és nem minden gyártónak van olyan modellje, amiből gyártottak kifejezetten erre a hálózatra is. Szóval elég sok hírességnek van ilyen kinyithatós motorolája akár a klasszikus, akár ilyen motorola flipout szerű qwerty billentyűzetes androidos telója.
2013. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!