Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyi az esély rá, hogy...

Dorina90 kérdése:

Mennyi az esély rá, hogy Twitteren Anna Kendrick visszaír? És hogyan is tudnék neki írni?

Figyelt kérdés

Anna Kendrick a kedvencem, ezt meg szeretném neki írni, és a világon a legtöbbet jelentene ha visszaírna. Erre van garancia? Olvastam, hogy vannak sztárok, akik olykor-olykor visszaírnak.


Előre is köszi!



2013. jún. 21. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak gondolj bele naponta mennyi levelet kap. Valószínűleg az összeset a menedzsere/titkára vagy akárki törli. Lehetséges, hogy vannak akik visszaírnak, abból látszik, hogy nem csak a pénzért csinálják, amit csinálnak. Én azért drukkolok neked!
2013. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, abba berlegondoltam, hogy valószínűleg több száz levelet kap. Köszönöm szépen! De hogyan tudok neki írni? Még erre sem jöttem rá.
2013. jún. 21. 15:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Most néztem, hogy fél perce írt valamit, valami olyasmit, hogy bulizni megy (ezt nem nekem írta). Gondolom akkor a levelem vagy nem érdekelte, vagy pedig nem vette észre...
2013. jún. 21. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy csak még nem olvasta :) de amikor van egy kis szabadidejük ami elég ritkán van akkor visszaszoktak irni :D az a fontos h minnél többet irj neki retweeteld a kiirásait és akkor talán van esély :) egyébként nekem is ő a kedvencem *-*
2013. aug. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én két profilt csináltam magamnak. Csak az egyik profilom követi a másikat, mintha a másik egy sztár lenne. Gondoltam, kipróbálom, hogy egyáltalán megkapják-e a tweeteket azok az emberek, akik nem követnek minket. Jött a pofára esés, mert nem megy át az üzenet... Ha nem követnek minket, akkor hiába tweetelsz nekik, és itt nem a privát üzenetekre gondolok sajnos. Próbáld ki! :(
2014. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!