Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok hozzá hogy Alföldi...

Mit szóltok hozzá hogy Alföldi Róbert lett az egyik mentor az x-faktorban?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bírom! Jobb mint Szikora nyávogása.

Tóth Gabi meg mint valami energiaital reklámjaként túl sokat pörög. Itt nem ő a főszereplő.

Nekem tetszik. Szexuális hovatartozása meg nem érdekel.

2013. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerintem is. jobban birom mint a másik hármat.
2013. szept. 15. 19:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Alig láttam valamennyit az X Faktorból, de ő legalább egy normálisabban megnyilvánuló ember, nem olyan, mint Tóth Gabi, aki iszonyat irritáló. Bár furcsán áll neki ez az egész műfaj. Nem azt mondom, hogy nem ért hozzá, vagy ilyesmi, csak szokatlan. Egyébként ha valaki el fogja mondani a véleményét, az ő lesz, szóval zsűri tagnak megfelel. Az egyik fellépőktől például mindenki el volt ájulva, már nem emlékszem, ki volt az, egyedül ő mondta, hogy nem. Nem mintha adott fellépő rossz lett volna, csak néha látszik, hogy ha már elhangzott 3 igen, akkor a 4. már nem nagyon erőlködik, hogy nemet mondjon. Vannak oylan zsűritagok is.
2013. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 vikTORZ válasza:
95%

Alföldi Róbertet sosem kedveltem, valahogy számomra nem egy szimpatikus személy. Ellenben a munkássága előtt érdemes fejet hajtani. Több színház, köztük a Nemzeti Színház igazgatója is volt, rengeteg szerepben megmutatta tehetségét és rendezőként is rengeteg díjat, elismerést besöpört. A szakmájának kiemelkedő alakja, véleményem szerint nem volt baklövés őt felkérni mentornak. Ha valaki, ő biztosan tudja tudja mi fán terem a tehetség.


Tóth Gabi... neki is van pár díja (ebből kettő Fonogram), két lemeze, néhány klipet is készítettek neki. ééés.. ennyi. Szerintem nem alkalmas sem mentornak, sem műsorvezetőnek. Nincs túl sok tapasztalata, számomra is idegesítőek a megnyilvánulásai. Az énekelésben természetesen tehetséges... de vajon ő írja a zenéit? ő írja a szövegeket? Ő komponálja össze az egészet eggyé? A szép énekhang nem minden.


Szikora Róbertről sincs túl nagy véleményem. Sokat látott zenész. De tőle sosem volt hangos a magyar zenei piac. Fárasztóak a megnyilvánulásai, szerintem mentornak ő sem igazán jó. (Bár jobb, mint Friderikusz vagy Bochkor volt a Megasztárban - legalább ő zenész)


Geszti Péter viszont ugyanúgy, mint Alföldi, remek mentor. Szerintem bármelyik tehetségkutatóban tudná érvényesíteni tudását. Ha Alföldi a szakmai részben profi, akkor Geszti a jövőt mondja meg. :D Reklámszakemberként ez a dolga... Tudja kit fognak szeretni, mit kell tennie, vagy mivé kell válnia ahhoz a "celebjelöltnek" hogy pár évig kajálják a zenéjét. Amiket gyakori esetekben Geszti ír nekik :D Mint személyt a többiekhez hasonlóan nem ismerem, de kamerák előtti megnyilvánulásai kevésbé szimpatikusak számomra.


Hát kicsit eltértem a kérdéstől, de ha már itt járunk, véleményeznem kellett a többieket is... Ha offoltam, akkor bocs érte!

2013. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


"de vajon ő írja a zenéit? ő írja a szövegeket? Ő komponálja össze az egészet eggyé? A szép énekhang nem minden. "


Ez alapvetően nem lenne baj. Sok híres neves énekes nem értett a dalszerzéshez. A dolog nyitja, hogy ha már egy szerző írja nekünk a dalokat, akkor már pláne legyenek jók azok a dalok. Bocs, nem akarom más irányba elvinni a kérdést.

2013. szept. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 vikTORZ válasza:
Tökéletesen igazad van kedves előző! Valóban nem kell minden énekesnek érteni ezekhez, de ha komolyabban nincs a témában, számomra sosem lesz hiteles mentor bármely tehetségkutató műsorban/versenyen/nívósabb rendezvényen. Valójában erre próbáltam rávilágítani, elképzelhető, hogy pontatlan volt a megfogalmazásom.
2013. szept. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Belsős ember vagyok,a háttérben nagyon rendes,korrekt ember.Jobb,mint a régiek...Ellenben Geszti velünk elég nagyképű....:P
2013. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

vikTORZ!

Az más kérdés, ha valaki mentor, annak lehet, hogy értenie kell hozzá.

2013. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!