Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alföldi Róbertnek tényleg...

Alföldi Róbertnek tényleg nincs párja? ( akár fiú az illető akár lány)

Figyelt kérdés
valahogy nem birom elhinni hogy csak a kutyája van neki ( aki mellesleg nagyon tündéri) olyan jó pasi , tele rajongókkal meg olyan emberekkel akik felnéznek rá nemigaz nincs senkije
2013. okt. 7. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy a párját ritkítja.
2013. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neki egyszerűen nincs ideje magánéletre. Ha megnézi az ember, hogy mennyit dolgozik valószínűleg csak aludni jár haza. Durván munkamániás.

Egyébként lehet, hogy van valakije, de ő az a fajta aki nem engedi be a magánéletébe a médiát.

2013. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tényleg a munkába fekteti minden erejét, de kétlem hogy nem esne neki jól egy társ, Pankán kívül:) egyébként én nagyon tisztelem őt mint embert !
2013. okt. 7. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
miert nem lehet elhinni hogy nincs senkije? ha lenne akkor meg az lenne baj. :s
2013. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
miért lenne baj?
2013. okt. 8. 20:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen munkamániás, így hát Panka kapja az összes szeretetét. :)

Mindazonáltal én szívesen lennék a párja, tolerálnám, hogy sokat dolgozik. És lány vagyok. :D

2013. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem vagy egyedül :DD szerintem is jó pasi :$
2013. okt. 30. 12:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Vannak emberek,akik nem érzik magukat sokáig jól párkapcsolatban.Legyenek akár heterók vagy melegek.


Ennek sok oka lehet.Lehet sok a munkája,kevés szabad ideje van és szeretné azt magára fordítani.

Egy párkapcsolat nagyon sok időt vesz el az embertől.

Nem hagyományos értelemben vett párkapcsolatot is lehet kialakítani,ha talál rá partnert az ember.

2014. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó,ezt meg hogy érted?
2014. máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!