Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sokan vannak így Nicolas...

Sokan vannak így Nicolas Cage-gel?

Figyelt kérdés

Nem akarok gonosz lenni, de többektől hallottam, és megmondom őszintén én is így vagyok vele, hogy Nicolas Cage-nek olyan "büdös" hatása van!:-S

Szóval egyszerűen mikor meglátom azt a csávót, olyan érzésem van, hogy büdös!


[link]


2013. dec. 19. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Taylor Lautnerrel vagyok így. Ha ránézek, valahogy az izzadtságszag jut eszembe. Van ilyen.
2013. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én inkább teljesen pszichopatának látom :D Annak ellenére, hogy az egyik kedvenc színészem.

Például a Next, vagy a Szellemlovas filmjeiben vannak olyan jelenetek, amikor azt érzem, hogy nem normális. De büdös érzésem még nem volt vele kapcsolatban :)

2013. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem inkább ápolatlant akartál írni? igen, lehet, hogy néha az, de valamikor egy kicsit mindenki az. ez emberi dolog. attól még lehet jó színész. nekem inkább az arca furcsa egy kicsit, mintha nem lenne teljesen ember :D
2013. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobban megnézve tényleg olyan fejet vág, mint aki folyamatosan valami rossz szagot érez. :D
2014. júl. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!