Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha Alföldi Róbert nem lenne...

Ha Alföldi Róbert nem lenne meleg, soha ne szerzett volna ismertséget?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 16:53
1 2
 1/16 anonim válasza:
18%

felnevettem a kérdésen xD


Amúgy tényleg egy buzeráns az ürge és az ilyen média pályákon határozottan előny ha valaki homoszexuális. Lásd. Friderikusz, Csonka Pici, stb.

2015. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha kicsit is tudnál Alföldi Róbert pályájáról, tudnád hogy előbb volt elismert színész, rendező mint hogy kiderült volna hogy meleg. Először az Alföldi Színháza – Öt nemzeti év című könyvben beszélt erről.
2015. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
17%

Alföldi az elfajzott "rendezéseivel" lett ismert.


Szabadelvű, "haladó szellemiségű" körökben nagyon népszerűek az ilyen elfajzott művészetek, mint amit Alföldi is képvisel.


A homokossága csak rátett 1-2 lapáttal.


De, már ezelőtt jóval lehetett tudni, hogy búza a csávó, mielőtt "coming outolt".

2015. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Alföldi remek rendező,elismert volt az előtt is,hogy kiderült volna a mássága.
2015. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagy-magyarország térkpre recskázó homokos katonákról szóló darabok, hát az csakis valami fantasztikusan brilliáns darab lehet.
2015. máj. 1. 17:13
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Én is meleg vagyok, de szerintem az ő rendezésében készült István, a király előadás egy hányinger, és nagyon gyenge rondítása az eredeti nagyszerű műnek.
2015. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%
a kegyetlenül provokatív 'haladó' és számomra gusztustalan rendezéseiről híres (tehát tipikusan buzeráns jegyek)
2015. máj. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 timeamagdolna válasza:
100%

Kb két évvel ezelőtt a Kossuth tér környékén felfigyeltem valakire.Legalább száz méterre volt tőlem az illető, az arcát egyáltalán nem tudtam kivenni, mégis - szóval az EGÉSZ ember - lenyűgöző hatást tett rám, még onnan a távolból is megcsapott a kisugárzása. Megállva bámultam. Épp felém igyekezett, a fekete hosszú kabátjának a végei kicsit meglebbentek az energikus iramban. A testtartása, a járása... faltam e ritka emberi látványt. Amikor egész közel ért hozzám, akkor döbbentem meg csak igazán: ó, hiszen én ismerem! Ez az Alföldi Róbert!!! :)))

Az eredeti kérdésre visszatérve: Hát ennyit arról, hogy egy emberből mi az igazán lényeges, és mi nem...

2015. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az új igazgató, Vidnyánszky első rendezése a Nemzetiben (Vitéz lélek) meg arról szólt, hogy a férfi lányát széttépik a medvék, és gyászában rabol magának egy lányával egykorú gyereket a mezőről. X év múlva pedig nem akarja férjhez adatni a nevelt lányt, mert magának akarja feleségnek. Na ez aztán sokkal kevésbé elfajzott, mint a meleg történetek Alfölditől. Gratulálok mindnekinek :D
2015. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Egy színházigazgatónak minek rendezni is?


Egyébként még mindig kevésbé beteg mint a nagy-magyarország térképre recs-kázó homokosok.

2015. máj. 2. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!