Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Volt már olyan, hogy elvarázso...

Volt már olyan, hogy elvarázsolt titeket egy színész/színésznő, aki nem is volt jóképű vagy szép, csak annyira jól állt neki az adott karakter, hogy vonzónak találtátok?

Figyelt kérdés

Én 15 eves lany vagyok, benne abban a korszakban amikor a lanyok platoi szerelembe esnek jokepu vagy cuki sracokkal a sztarok kozul

De en rendszerint a kevesbe szep pasikat nezem ki magamnak, es nem ertem miert:D

Hugh Grant peldaul nem annyira jokepu, de egyszeruen mindig belezugok abba ahogy pislog

Jean Reno sokak szerint egyenesen csunya, es tenyleg nem egy szep ember, de valahogy annyira jol all neki az hogy letezik, hogy mindig megragad rajta a szemem es elkepzelem hogy milyen jo lenne egy ilyen fiu fiatalabban

veletek megesett mar valaha, hogy lenyugozott es vonzott titeket egy karizmatikus szemelyiseg, aki kulsore nem is szep?

csak mert kezdem furcsallni hogy a velem egykoruak altal korberajongott szep arcu fiucskak engem nem tudnak erdekelni



2015. júl. 2. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2015. júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem szintén bejön Jean Reno és Hugh Grant is. Meg még pár "nem szép/jóképű de mégis vonzó" pasi.
2015. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Például Eddie Redmayne ilyen.
2015. szept. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Norman Reedussal vagyok így :) nem egy modell de mégis írtó szexi
2015. szept. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom hogy ez nem egészséges de engem lány létemre egy színésznő alakítása ejtett bűvöletébe akiről a mai napig azt tartom hogy: gönyörű!!!!

És nem érdekel mások véleménye.

2015. dec. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!