Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Taylor Swift...

Szerintetek Taylor Swift beképzelt, és csak megjátssza magát?

Figyelt kérdés
Én személy szerint hatalmas rajongója vagyok évek óta, és szerintem csak annyi történt, hogy felnőtt, és egy magabiztos nő lett belőle. De hallottam már ellenvéleményeket is.
2015. aug. 23. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Akik sikeresek azokat mindig támadják ezt jegyezd. Most ő a legsikeresebb női előadó és ezt sokan nem tudják elviselni. Szerintem az egyik legnormálisabb sztár most ő a jelenlegi felhozatalból.
2015. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 piko131989 válasza:
0%
Ha olyan nagy rajongojo vagy akkor tudnat h egyaltalan nem bekepzelt!egyaltalan hogy kerdezhetsz ilyet? Hogy mered szadra venni,nezzel magadba es huzz el a busba:*
2015. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy már 1989-et is le akarja védetni, az már túlmutat a normalitáson. Kicsit fejébe szállhatott volna a siker. Meg ahogy kritizálja a Spotifyt meg letiltatja a zenéit...bár megmondom őszintén nekem ingyen sem kellenének, nem tudom mit esznek annyira rajta. Egy számát ha többször meghallgattam, de azt is simán törölném ha találnék jobbat a kollekciómba.
2015. dec. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!