Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lesz 2016-ban vagy a közeljövő...

Lesz 2016-ban vagy a közeljövőben Black Veil Brides koncert magyarország közelében?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nagyon szeretem a Black Veil Brides-ot de nem tudom hogy a közelben lesz-e koncertjük.Ha valaki tud valamit légyszi írjon. Nagyon megköszönném :)

2015. szept. 8. 20:44
 1/4 anonim válasza:

Szia, akkor egy cipőben járunk, én is imádom a bandát (és nem utolsó sorban Andyt;) Sajna, nem lesz a közelben koncert, tavasszal volt Bécsben (ami egyébként véleményem szerint sírni való volt).

Mennyire jó az angoltudásod? Andy mindent elárult az októberi Warped Touron: [link]

2015. dec. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Én úgy tudom, hogy júliusban lesz Bécsben koncert, de nem biztos. Az egyik barátnőm mondta, és hát gondolom nem hazudik :)

Egyébként ha esetleg szereted az Asking Alexandriát is, akkor Ők augusztusban jönnek Balatonra koncertezni :)

Remélem segíthettem :3

2016. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát ebben az évben nem nagyon koncerteztek :c Én is remélem hogy esetleg még lesz Magyarországon vagy ami még jobb lenne Szlovákiában :D
2016. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Állítólag ebben az évben augusztus/szeptember körül jön az új album. Ha a legutóbbi album-turné menetrend szerint számolgatok, akkor 2018 január-február körülre tippelném a következő Magyarország körüli koncertet, ami nagy valószínűséggel Bécsben lesz. Szóval még várhatunk bőven. :(
2017. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!