Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok arról a pletykár...

Mit gondoltok arról a pletykáról, miszerint Leonardo DiCaprio meleg és évek óta egy férfibe szerelmes?

Figyelt kérdés

2015. nov. 18. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Majd minden hollywood-i hírességről pletykálnak ilyesmit. Mostanában George Clooney akiről ezt terjesztik.

Hülyeség.

2015. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én is azt hinném, hogy hülyeség, de mostanában egyre több az erre utaló jel. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy ebből automatikusan következik, hogy meleg, de mindenesetre azért elég fura.

Viszont ha már itt tartunk, akkor nem is értem, hogy miért melegnek bélyegzik meg. A biszexuális sokkal logikusabb lenne, még ha az egyészből egy szó sem igaz.

2015. nov. 18. 11:33
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy már csak azért is jó, ha titokban tartja, mert akkor millió és millió nő álmait és fantáziáit törné össze.
2015. nov. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogyha a bulvárlapoknak nincs miről beszámolniuk akkor kitalálnak valamit.
2015. nov. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
fas zság
2015. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Na ja, és csak Oscar nevű férfiakkal randizik :D


[link]

Én nem hívnám melegnek.


Mondjuk akkora feneket kerít a publikum a hírességek szexuális beállítottságának, hogy nem csodálnám, ha heteronak mondaná magát néhány meleg/bi színész, pusztán azért, hogy emberi módon viszonyuljanak hozzá.

2015. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Minden második színészről megírják ezt egyszer
2015. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

És? Nem leszarom?

Még azt sem tudom melyik ember az!

2015. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem. A tök egyforma modell csajai mintha egy katalógusból kerültek volna ki, semmi érzelem, csak kirakatnak láttam mindig az egészet, nem is lett belőle semmi komoly, jött a másik nő. Éljen úgy, ahogy boldognak érzi magát, szerintem nagyon jó színész.
2015. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
32%

kíváncsiságból elolvastam ezt a kérdést, meg a kommeteket!

Hát menjen a pics.ába az, akinek annyira üres, vagy unalmas, vagy nem tudom milyen az élete, hogy leonardo dicaprió nemi életéről elmélkedjen.

2015. nov. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!