Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek kik a legjobb és...

Süle Dominik kérdése:

Szerintetek kik a legjobb és legrosszabb magyar szinkronhangok?

Figyelt kérdés

Legjobbak:Stohl "Buci" András,Anger Zsolt,Csernák János,Kránitz Lajos,Hollósi Frigyes,Kőszegi Ákos,Dörner György,Reviczky Gábor,Görög László,Varga Rókus,Gyurin Zsolt,Rajkai Zoltán


Legrosszabb:Szabó Győző,Ganxsta Zolee,Csankó Zoltán(szerintem ő a legrosszabb),Forgács Gábor,Arany Tamás,Czető Roland,Nagy Zsolt,Alföldi Róbert


Várom a válaszaitokat



2015. dec. 24. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Egy ismert szinkronhangra sem mondanám hogy rossz, mivel mindnek jellegzetes, jó hangja van. Az ilyen nevenincs szinkronhangok, akiknek a hangját bármelyik átlagemberével összetévesztheted, azok nem jók.


Akik szerintem kiemelkedőek maiak és régiek közül is:

Revicky Gábor, Sinkovits Imre, Sztankay István, Helyey László, Scherer Péter, Bujtor István, Újréti László, Szersén Gyula, Csöre Gábor, Csuha Lajos, Gesztesi Károly, Varga Gábor, Kerekes József...

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2015. dec. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ja, kifelejtettem Mikó Istvánt és Szacsvay Lászlót.
2015. dec. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kb ugyanazok a kedvenceim mint neked, habár én nem igazán tartok senkit rossz szinkronszínésznek.

Habár még a kedvencekhez odabiggyeszteném Végvári Tamás nevét is. Imádtam a hangját, nyugodjon békében!

2015. dec. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem is mind a mai napig kiemelkedő a magyar szinkron gyártás, bár néha egy-egy szereplő nem a hozzá megfelelő hangon szólal meg, illetve azt sem szeretem, mikor pl. sorozatokban más lesz valakinek a szinkronja (nyilván ez halálesetben érthető).

Van viszont egy film, ami rögtön beugrott, hogy nagyon rossz volt magyarul, még talán nem is a hangok miatt, valahogy az összkép volt nagyon erőltetett. Mégpedig ennél a filmnél:

[link]


De hogy a kérdésre válaszoljak: alig tudok mondani olyat, aki idegesítő, vagy kimondottan rossz lenne szinkronhangjaink közül. Mondom, én inkább azt szoktam sérelmezni, mikor egy színész a hozzá nem illő hangon szólal meg. Ilyenkor marad az eredeti hang.

2015. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egy valakit ki hagytam aki szerintem tényleg jó szinkron volt az pedig nem más mint a Koroknay Géza nyugodjon ő is békében
2015. dec. 30. 19:03
 6/15 anonim ***** válasza:
Bujtor István volt a Bud Spencer hangokban és Náray Erika volt az X Aktás Jillian Anderson hang.
2016. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Egyet értek a legjobbakkal (a legrosszabbak nem érdekeltek annyira :D) bár Fesztbaum Bélát hiányolom.

(Csernák János, Rajkai Zoltán, Kőszegi Ákos és Reviczky Gábor kétség kívül a legjobbak)

2016. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Csőre Gábort hiányolom.
2016. márc. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ő is jó. Most igy áll a kedvencek listája:Stohl "Buci" András,Anger Zsolt,Csernák János,Kránitz Lajos,Hollósi Frigyes,Kőszegi Ákos,Dörner György,Reviczky Gábor,Görög László,Varga Rókus,Gyurin Zsolt,Rajkai Zoltán,Boros Zoltán,Markovics Tamás,Zsigmond Tamara,Mezei Kitty,Melis Gábor,Dányi Krisztián
2016. jún. 15. 21:47
 10/15 A kérdező kommentje:
Hoppá Koroknay Gézát velétlen kihagytam ő is kedvenc
2016. jún. 15. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!