Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen érzés lehet úgy élni...

Milyen érzés lehet úgy élni valakinek, hogy az egész világ elítéli?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jan. 2. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem csapódik ez így le neki. Naponta találkozik 20millió emberrel, aki viszont imádja. Egyébként talán bunkó leszek, de sajnos nyilvánosan tudni kell viselkedni. Bieber ehhez túl fiatal volt még, és talán nem ő tehet róla, de lehet valaki unszimpatikus az embereknek, de aki MINDENKINEK az, az már gyanús, hogy tehet róla.
2016. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

ha az egész világ elítéli, akkor ki rajong érte? :D


máskor meg az a baj, hogy aki szidja, az csak irígykedik, mert rohadt jól megy neki...most meg sajnálni kéne, mert szegényt elítélik? :D

2016. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Első vagyok: na meg ettől nem lesz kevésbé unszimpatikus. Ami azt illeti, én nem ítélem el, mert nincs miért, csak nem kedvelem. Nagyon nem. De elítélni valakit az egy elég súlyos/komoly érzés, nem ítélem én el. Ahhoz azért foglalkozni kéne vele, márpedig én nem szoktam.


Megnyugtatásul:

a legtöbben, akik utálják 2 épkézláb mondatban nem tudják megfogalmazni, hogy miért, csak b**ziznak, meg leh*lyézik, de zeneileg releváns indokot keveset tudnak mondani. vagy ha nem is zeneileg, de általában. Ezzel nem azt mondom, hogy nincs igazuk, mert szerintem JB nagyon aránytalanul túlsztárolt a tehetsége mértékéhez képest, de ő sem h*lye, és ő is látja, hogy a legtöbb utálója írni is alig tud.

2016. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Első vagyok: na meg ettől nem lesz kevésbé unszimpatikus."


Mármint attól, hogy neki rosszul esik.

2016. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Amilyen helyzetben JB van, arról leginkább ő tehet, nem úgy mint mondjuk Michael Jacksonnál a média. Mike csak egy példa volt, de lehetne még pár sztárt említeni, akit a média tett tönkre.
2016. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szar
2016. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs bajom vele.sőt egy-két számát bírom is.dee a viselkedése szörnyű/volt.viszont nem ő tehet róla hogy olyan fiatalon bele került ebbe a világba amiben most van és nem volt gyerekkora.
2016. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!