Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Sztárok, bulvár

A kérdés

Kulka János tényleg meleg?

Halottam már pletykákat, és nem a Kaméleon miatt kérdezem. Olyat is olvastam h egy tv műsorban vagy egy újságban elmesélte hogy hogy mondta el az apjának annak idején, ha valaki esetleg tudja.

2010. márc. 29. 15:37  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Én ezt ma hallottam, így jutottam el ehhez a kérdéshez. Számomra ez hihetetlennek tűnik, soha nem gondoltam volna róla, hogy "búza"! Tényleg nem néz ki annak.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/18Időpont 2011. jún. 9. 20:30 Privát üzenet
acekijarat nevű felhasználó válasza:

Bisex, de nagy arc

# 12/18Időpont 2012. júl. 25. 14:30 Privát üzenet
Már bocsi, hogy ilyen késve, de kit érdekel, hogy meleg? Egy csodálatos ember, fantasztikus hanggal, és ha tudjuk is róla, hogy meleg akkor sem kéne, hogy ez befolyásoljon minket.

# 13/18Időpont 2013. máj. 4. 20:24 Privát üzenet
Engem pl érdekel. És igen, "búza". Ettől még szakmilag lehet csodálatos ember, abból nem von le semmit a szexualitása.

# 14/18Időpont 2013. máj. 4. 21:51 Privát üzenet
Ennyire biztosak vagytok benne?Semmi kétség nincs bennetek?Bizonyíték vagy pletyka az oka?

# 15/18Időpont 2013. máj. 7. 20:53 Privát üzenet
Én úgy tudtam köztudott. Talán ő maga is bevallotta. De legalábbis nem titkoltan szokott megjelenni homoszexuálisoknak tartott rendezvényeken.

# 16/18Időpont 2013. máj. 7. 22:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerintem ez elég egyértelmű: http://www.youtube.com/watch?v=ADf2jNSW5G8

# 17/18Időpont 2013. máj. 7. 22:40 Privát üzenet
Sok közéleti szerepvállalása van.(sajtószabadság,autisták,nők elleni erőszak,melegek)Vállaltan pasival élt,vagy él jelenleg is?

# 18/18Időpont 2013. máj. 8. 08:16 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek SP[Éder Krisztián] meleg?
Kulka János meleg? Kulka János meleg?
Robert Pattinson tényleg meleg?
Igaz hogy Csere László operett színész meleg?
Kulka János tényleg meleg?
Kulka János meleg vagy bi?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Sztárok, bulvár rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!