Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Hofi Gézáról?

Mi a véleményetek Hofi Gézáról?

Figyelt kérdés
Többször olvastam már,hogy Hofi csak azért lehetett ilyen sikeres,mert a hatalom embere volt,nem volt riválisa,stb.,stb.Én meg gyakorlatilag minden felvételét meghallgatva,azt mondanám,hogy hasonló sincs hozzá a mai humoristák között és tartok tőle,nem is lesz.Fábry,a Showder klubosok(bár van köztük néhány jónak mondható), a közelében sincsenek.Hofinak az 50-60éve készült felvételei és a rendszerváltás utániak élvezhetők,szórakoztatóak ma is.

#Hofi Géza #politikai kabaré
2016. febr. 4. 11:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Nem tudok érdemben hozzászólni mert 93 végén születtem. Nagyjából azt se tudom ki az.
2016. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ő egy leeresztő, nyomáscsökkentő szelep szerepét játszotta a társadalomban.


Ez persze mit sem von le a tehetségéből, én szerettem, hovatovább rengeteg szövegét kívülről tudom. Egy csomó dolog, amit a színpadon mondott szállóigévé vált.

2016. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
24%

#2


Jó, de ilyen értelemben a Tanú is csak egy leeresztő szelep volt, mégis örök klasszikus.

2016. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése, én 94-es vagyok ezért már csak felvételen hallgattam és tényleg jó volt. Viszont akkoriban tényleg kevesebb, összehasonlítva ma már szinte bárki lehet az, illetve csak egy helyen lehetett hallani és látni őket. Egyéniség volt ezért szerintem nem érdemes másokat hozzá hasonlítani. Olyan, mintha Bujtor Istvánt próbálnád összehasonlítani a többi színésszel, értelmetlen, mert teljesen más fajta ember volt.
2016. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hofi tényleg jó humorista volt ÉS emellett a párt embere. Ezért tűrték tőle a kritikát, de túl mélyen azért ő sem ment bele a dolgokba, nem szólt keményen oda, nem foglalt állást a rendszer ellen, mint például George Carlin tette. Inkább csak lazán elviccelődött azon, ami egyébként is nyilvánvaló volt.


A Showder klubbosok meg tényleg nincsenek vele egy színvonalon. Szinte szóról szóra a szájukba adják a szövegüket. Fele részben már régóta az interneten keringő szakállas poénokat és történeteket.

2016. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő egy okos ember volt aki hülyéskedett, nem fordítva mint a mai többség.
2016. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Számomra nem szórakoztató, nem kedveltem. Nekem Peterdi Pál, Antal Imre stílusa volt szimpatikusabb.
2016. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7:Én is kedveltem Peterdit és Antalt is,de ők más műfaj.Hofi politikai kabarét csinált a rendszerváltás előtt és után is.A halála óta,gyakorlatilag megszűnt ez a kategória.Illetve talán Sas József műveli,de nekem nem igazán jön be,ráadásul a stílusa is egészen más.
2016. febr. 7. 17:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, alapból nincs ez a kategória, igaz, én nem is bánom. Meg az intellektuálisabb humorra jobban vevő vagyok, talán amit a L'art pour l'art képviselt. Nekem Hofi túl "darabos", ha csúnyán akarom mondani, proli.
2016. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát,nem tudom,engem nekem a L'art pour l'art egy idő után,túl "fárasztó".Hofi meg lehet,hogy egy kicsit darabos,proli,de a politikai kabaréhoz talán ez kell. Mindenestre egyedül vele vagyok úgy,hogy ha sokadszor hallom egy-egy műsorát,akkor sem unom.Pedig elvileg rég idejétmúlt dolgokról,emberekről beszél és mégis...
2016. febr. 8. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!