Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem fura Theo James és...

Csak nekem fura Theo James és Ruth Kearney kapcsolata? 6 éve együtt vannak de még gyerekük sincs pedig elég idősek hozzá. Meg Theo smmilyen dijátadóra vagy filmvetítésre nem viszi magával és a kapcsolatukról se lehet sokan hallani.

Figyelt kérdés
nektek szimpi a csaj?

2016. márc. 15. 13:50
1 2
 1/15 anonim válasza:

Szerintem is fura.... szinte alig van közös képük, nincs is kiírva pl. Wikipediára

Shailene-nel meg mindenhol ott van és sokkal cukibbak❤❤❤

2016. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igeeen <3
2016. márc. 15. 14:12
 3/15 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái. Mint amikor valaki nem mások előtt éli a magán életét...:D
2016. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy nem csokolozo képek vannak mindenhol tele de Theo nagyon népszerű férfi nem tud úgy 'elbújni' a sajtó elől hogy egy kép se kerüljön elő róluk..
2016. márc. 15. 15:13
 5/15 anonim válasza:
De akkor is. SHAI-The sokkal jobban illenek
2016. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
*o
2016. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

# 4

Mi az, hogy nagyon népszerű? Feltételezem valamelyik gagyi tini filmben szerepelnek.

A magánéletükből pedig annyit osztanak meg, amennyit jónak találnak. Náluk 100x híresebb emberek is képesek kiszorítani a nyilvánosságot az életükből.

2016. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Gagyi tinifilm:')

Egy híres regényt megfilmesítettek és abban szerepel:'D elég sok rajongója van;)

2016. márc. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Megnéztem melyik filmről van szó. Ja, egy gagyi tini film. Most kifutja magát és leváltja a következő gagyi tinifilm. Anno volt a Szerelmes hangjegyek, Alkonyat, most ez. Csak egy felejthető rakás szar tiniknek:)
2016. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha már semmi értelmeset sem tudsz mondani akkor már mehetsz is el innen..
2016. márc. 15. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!