Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek tetszik külsőre Brigitt...

Nektek tetszik külsőre Brigitte Nielsen és milyen színésznőnek tartjátok?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné: dán származású modell-színésznő, Stallone volt felesége, szerepelt 85-ben a Vörös Sonja-ban Schwarzenegger oldalán, Cobra-ban a férjével, Beverly Hills-i zsaru 2-ben, a Rocky IV-ben, stb. A 80-as években volt nagyon felkapott (előtte modellkedett), a 90-es évekre eltűnt, nem tudom miért. :(


Szerintem szép nő volt. Lehet van nála szebb és különlegesebb arcú, de az alakja, a kisugárzása mindent visz....Szerintem egy bombázó volt, magas, vékony, karcsú, hosszú combok, keskeny csípő.


Szerintetek? Ti mit gondoltok? Szépnek és csinosnak találjátok, és szerintetek jó színésznő? Miért tűnt el egy idő után a filmszakmából?



#film #Arnold Schwarzenegger #sztár #szép #modell #színésznő #karcsú #Brigitte Nielsen #Stalonne #Vörös Sonja
2016. márc. 27. 19:35
 1/2 A kérdező kommentje:
2016. márc. 27. 20:02
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sosem tetszett. Hatalmas nagy darab nő, aránytalan test, férfias arcvonások, húúú, nekem szörnyű. Eltűnt, mert miután elváltak, már annyira sem volt érdekes, mint a házasságuk alatt, így ment a süllyesztőbe. Egyébként úgy látszik Stallonénak nagyon bejönnek ezek a férfias nők, a mostani felesége is olyan mint egy transzvesztita.
2016. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!