Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért mondják egyesek, hogy...

Miért mondják egyesek, hogy Magyarországra nem jönnek világsztárok fellépni?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam ilyen kommenteket, hogy ide nem jönnek mert milyen szar az ország stb. Ehhez képest csak az elmúlt 10 évben volt itt Madonna, Britney Spears, Lady Gaga, Rihanna,Elton John, Muse, Queen + valaki, Depeche Mode, Metallica, Guns n Roses stb.

#sztár #Budapest koncert
2016. aug. 1. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert magyarország anyagilag nem all olyan jól, kevesebb jegyet tudnak eladni.

De mint ahogy te is mondtad jönnek azért néha napján :)

2016. aug. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja de akkor nézd meg , hogy más országba mennyi világsztár megy.Meg a legtöbb tininek azok a "tini sztárok" vagy hogymondjam ..hiányoznak.(pl.:Justin B.,5SOS,1D,Selena Gomez,Taylor Swift,Ariana Grande stb.)Meg amit írtál ahoz 10 év kellett itt Magyarországon máshol erre elég egy év.
2016. aug. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elsö vagyok, a masodiknak igaza van!!
2016. aug. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat nyilván a legtöbbet a saját hazájukban lépnek fel, de általában világkörüli turnékra indulva eljönnek hozzánk Budapestre is mint más nagyvárosba. Volt itt Beyonce is meg Kylie is.
2016. aug. 3. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Kylie mióta van vilagkörüli turnén?!A barátját Tyga-t kisérte el..😑 Fogd már fel hogy ide olyan sztárok akik most vannak a toppon nem jönnek.Pl Justin Bieber vagy 7 éve volt máshol minimum évente fellép.Világkörüli turnéba Bécs szokott benne lenni oda szoktak menni a magyarok pl nemrég asszem volt One direction,5SOS.. Nézd meg ezt és hogy hány jön közölük Magyarországra: [link]
2016. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2014-ben koncertezett itt Kylie nézz utana. Nem mondtam, hogy mindenki jön, de azért elég sokan a mainstreamből.
2016. aug. 4. 08:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Volt 50 cent és snoop dogg is. Nekem valahogy az két nyálgép, Bieber meg a One direction pont nem is hiányzik, de ez szubjektív.
2016. aug. 4. 09:00
 8/8 anonim ***** válasza:
ország turnéra és fesztiválokra meghivták külföldi szátrokat akik megfizethetőek
2021. okt. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!